: osud; vopred určený alebo nevyhnutný osud. Kismet je pre mňa na otvorenej ceste úplne slobodnou vôľou. Dodržiavanie remorkéra volantu, keď polohovanie mimo centra vás prináša tam, kam by ste zvyčajne nemali čas ani trpezlivosť. Práve sme strávili 16 dní, ako aj 1921,9 míľ na vynikajúcom výlete Lakes, ktorý odhlásil východný Wisconsin, ako aj severný, dolný Michigan. Niektoré z našich výletov bolo naplánovaných, niektoré neboli. Práve tu sú naše momenty Kismet, v žiadnom konkrétnom poradí alebo poradí:

Ak už niekedy uvidíte Downtown Sheboygan, Wisconsin, najskôr hľadajte Normana Rockwella a potom skúste, ako aj park po vetre z poľa na Fork Bakery and Grocery na 8. ulici. Nechajte váš nos vvedieť vás na krásne miesto, ktoré podporuje regionálne hospodárske prostredie, ako aj podporuje celosvetovú udržateľnosť. Príjemné prekvapenie, ako aj naše najnovšie preferované miesto na jedenie, Field to Fork bolo priateľské, svetské a tiež priateľské k deťom. Field to Fork je jediné miesto, ktoré chápem vo Wisconsine s jaskyňou syra.

Goodaleova pekáreň hneď od primárneho ťahania v Graylingu nie je Michigan najpravdepodobnejšou cestovnou destináciou. Odhodlaná pre konverzáciu kávy, ako aj pre konverzáciu pre dospelých, náhodou sme narazili do pekárne. Preferované miesto pre regionálnych obyvateľov na míle okolo, Goodale’s Bakery je teraz zapnutá alebo „musí navštíviť“ zoznam na ďalšie leto (a leto po, ako aj ďalej). Práve tu je obrázok môjho dieťaťa, ktoré sa teší z najsmutnejšej šišky v celom puzdre na obrazovku. Na sklade na čerstvé pečené chleby, ako aj cookies, aby sme zmrazili v kabíne, ako aj držali sa v občerstvení.

Jesť najslabšiu šišku v Goodale’s Bakery

Ak máte (1) motocykel alebo (2) preferované hudobné CD, prineste prosím buď (alebo oboje) do tunela stromov krásnej diaľnice 119 medzi Harbour Springs a Great Hart v Michigane. Bez starostlivosti na svete sme sa hadili pozdĺž blufov jazera Michigan, do polí, lesov, lesom, prechádzajúce snovými domami pozdĺž cesty. Motocyklisti, ako aj majitelia kabrioletov vyzerali v letnom dni pre otvorené okná a zdriemnuté deti.

V polovici sme sa zastavili v Thorne Swift Nature Chráni na spodnom pobrežnom pohone vypnuté. Krátka (perfektná vzdialenosť) túra po skalnatých pobrežiach jazera Michigan, preskočili sme kamene, vtrhli sme na obrovských skalách a trápilo miestneho biológa s nepretržitými otázkami. Tunnel stromov, ktorý sa stal mentálnou poznámkou, aby zabránil pohonu s prívesom v ťahu alebo dospievajúcich vodičom, stál za to putovanie.

Tunel stromov: Senic Highway 119

Súvisiaci

Vedenie kruhu Lake Michigan’s Circle TourCons s Atlantickým oceánom systémom zámkov, kanálov, ako aj kanálov pozdĺž Saint Lawrence Seaway, prominentný výlet na stredozápade je vynikajúcou prehliadkou Circle Lakes Circle Tour, určeným krásnym cestným systémom spájajúcim všetky vynikajúce jazerá. ako aj rieka St. Lawrence. Vynikajúci jazerá Circle Tour…
17. októbra 2022 v „Epic Road Trips“

Objavovanie detských múzeí v Michiganwith s dvoma týždňami neštruktúrovaného času na bezcieľne jazdu po Michigane, naša domácnosť nepochybne objavila hľadanie zábavy v mene vzdelávania. Od detských múzeí až po objavovacie centrá, ako aj hybridy interaktívnych prírodných dejín, pravdepodobne náš náhodný zážitok spôsobí, že jeho metóda bude na jednej ďalšej štruktúrovanej itinerári rodiny. Detské múzeá …
1. september 2011 v „Michigan“

15 Základné veci, ktoré treba porozumieť pred cestovaním do Wisconsinto, pochváli môj nedávny príbeh „15 základných vecí, ktoré treba porozumieť pred cestovaním do Michiganu“, som sa cítil nútený ponúknuť podobný prehľad pre kohokoľvek, kto sa púšťa do amerického mliekarenského štátu. Život vo Wisconsine je rovnaký, hoci úplne iný, ako žijúci v Michigane. Tu je to, čo si vyžaduje vedieť: Jeden. Ľudia …
5. januára 2016 v „Stredozápad“