Šetrenia peňazí sú rozhodujúce, keď cestujete ako rodina. Čo by nebolo významným drvičom rozpočtu pre jednu osobu, sa môže výrazne zvýšiť, keď sa vynásobí štyrmi alebo piatimi. Požiadali sme Teri Gault, generálnu riaditeľku spoločnosti Grocerygame.com, ako aj pravidelného letáka, aby nám poskytli jej osobné nápady na šetrenie peňazí na ceste. Teri letí každý rok viac ako 150 000 míľ, takže má skvelé skúsenosti s udržiavaním svojho rozpočtového plánu pod kontrolou.

Tu sú najkvalitnejšie tipy spoločnosti Teri:

Zapojte sa do rozhovorov s miestnymi obyvateľmi: Chowhound, prominentný na internetovej diskusii o potravinách, je vynikajúcim zdrojom, v ktorom môžu miestni aj turisti chatovať a vymieňať si nápady na miesta, ktoré majú ísť, ako aj veci, ktoré treba vidieť. Požiadajte o vývoj svojej cesty o návrhy pre vašu domácnosť – miestni obyvatelia môžu poskytnúť najlepšie odporúčania, čo by bolo najlepšie pre vašu špeciálnu rodinu.

Vyberte si obed cez večeru: Obedové ponuky sú zvyčajne oveľa cenovo dostupnejšie ako večerné ponuky a často slúžia presne tej istej veci. Ak sa pozriete na skutočne skvelú reštauráciu, namiesto toho, aby ste platili dvakrát toľko za večeru, vyberte sa namiesto toho na obed.

Ušetrite na croissantoch, ako aj na pomarančovej šťavy: zabaľte jedlo. To je obzvlášť dôležité, keď sa týka raňajok. Ak váš hotel používa raňajky, využite ho! Ak váš hotel nedodá tento výhoda, vyberte si rýchly obchod v obchode s potravinami, ako aj vyzdvihnite jogurt, ako aj cereálie pre nízkonákladové jedlo.

Kde získať radu: Nepýtajte sa recepcie o tipy, kde jesť, pretože bežne dostávajú návratnosti z rôznych miest. Namiesto toho premýšľajte o tom, že sa pýtate regionálneho občana, ako je upratovacia žena alebo majiteľka obchodu, aké je ich preferované miesto. Z mojich skúseností bude stravovanie v regionálnom drahokamu poskytnúť najlepší zážitok za najlacnejšiu cenu.

Obchodné stránky po celej krajine: Choďte na stránky ako Groupon alebo Living Social a tiež vyhľadajte ponuky pre každé mesto, ktoré navštívite. Ešte jedna podobná stránka je Goldstar.com, ktorá dodáva vstupenky na polovičné ceny na podujatia a predstavuje v mnohých mestách na celoštátnej úrovni. Plánovaním dopredu môžete využiť výhody.

Buďte všestranní pri lietaní: denný čas, ktorý cestujete, okrem denného času, ktorý si kupujete, môže byť rozdiel medzi úsporám 100 dolárov, ako aj nie. Cestovanie mimo výškových dní, ako aj časy týždňov môže poskytnúť vynikajúce úspory nákladov na náklady na lety. Zvyčajne cestujete v utorok, stredu alebo štvrtok najlacnejšie. Rozhodnutie preletieť na striedavé letiská môže priniesť značné úspory. Ďalším tipom je zaplatiť úroky, v akej dobe dňa hľadáte lety, ak sa zdá, že cena je rovnako vysoká, skúste ich vyhľadať v inej dobe dňa. Náklady na let sa menia v závislosti od hodiny. Airfarewatchdog.com je jednoduchý pohľad, ktorý pomáha navigovať, keď sú lety v najlacnejších.

Tu je niekoľko preferovaných produktov spoločnosti Teri, ktoré sa majú pri cestovaní priniesť:

Ručné dezinfekčné prostriedky: Pochopili ste, že medzi dvoma a 10 miliónmi baktérií medzi našimi prstom a lakťami? Keď pravidelne cestujete, veríte presne o tom, do akej miery veľa ľudí narazíte, ako aj presne o koľko sa nakoniec dotknete. Veripur je vynikajúci nový produkt, pretože nielen chráni vaše ruky pred nepríjemnými zárodkami, ale tiež ich udržuje zvlhčené. Veripur je ponúkaný v 3 fl. OZ Tube (čo naznačuje, že ju môžete udržať vo svojom prinášaní), ako aj predávané na Walgreens, takže môžete ušetriť odmenou registra.

Tenisky: Prineste si bežecké topánky, ak meníte lietadlá. Chápem, že to môže šialene zvuk. Možnosti sú však veľmi pravdepodobné, že váš prvý let bude neskoro. Ak vynecháte ten druhý let, môžete uviaznuť v letovom termináli na jeden deň alebo oveľa viac v pohotovostnom režime. Ak ste na prvom lete neskoro, predtým, ako pristane, zložte sklz na topánky a obliekajte si bežecké topánky. Vlastne som bežal k letu, rovnako ako by som ho neurobil iným spôsobom, mnohokrát.

Balená voda: Na lietadlo prineste aspoň jednu fľašu s vodou – najlepšie dve. Keď pôjdete s bezpečnosťou, choďte priamo k predajcovi a získajte dve fľaše na vodu za cenu za cenu. Môžete mi poďakovať neskôr. Toto je politika, ktorú prísne dodržiavam pri všetkých letoch, bez ohľadu na to, ako presne alebo krátke. Pri krátkom lete z Memphisu do Phoenixu minulý týždeň sme boli uviaznutí v lietadle hodinu aj pol pred vzletom. Ak sú na asfalte, letušky nemôžu slúžiť žiadnemu druhu nápojov. Lietadlo bolo horúce, ak nie ste pri bráne, nie je tam žiadny vzduch. Keď v hoteli nedostaňte vodu, využite prázdnu fľašu alebo fľašu, ktorú ste dostali na letovom termináli, a naplňte ju v telocvični. Je studená, bezplatná a tiež filtrovaná!

Sprej na posteľ: v týchto dňoch s buchtami, ktoré sa objavujú kdenull