Adventurous Kate obsahuje pridružené odkazy. Ak urobíte nákup s týmito odkazmi, urobím kompenzáciu bez ďalších výdavkov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pintereste
Zdieľajte e -mail

Na tento deň, posledný deň roku 2014, som chcel poskytnúť osobitné slovo vďaka vám svojim priateľom.

Viac ako čokoľvek, rok 2014 bol rokom priateľstva. Druhá polovica roku 2014 bola jednou z najtemnejších a mnohých náročných období môjho života, ako by som sa s tým nedostal bez bezpodmienečnej podpory ľudí, ktorí sú mi najbližší.

V tom čase som objavil niekoľko lekcií od mojich dobrých priateľov – lekcie, ktoré by som vám chcel všetkým ukázať.

Štedrosť je ľahká.

Bol som ohromený pohostinnosťou, ktorú ma tento rok predĺžili takí priatelia, domácnosť a návštevníci.

Osobitné poďakovanie patrí Allison a Colin v Bruneji, Richardovi, ako aj jeho domácnosti v Hongkongu, Crystal v Los Angeles, Chelsey a John v DC, Elissa v Baltimore, Kelly a Dave v Pensylvánii, Sarah a Sarah and Zack v New Yorku, Amy, ako aj Jay v Connecticute, Matthew a Juanita, ako aj ich domácnosť na Malte, všetci ma privítali vo svojich domoch bez váhania a prinútili ma cítiť sa, akoby to vôbec nebolo.

Vždy máte miesto, kde môžete zostať so mnou, rovnako ako to, čo mám na mysli pri návrate láskavosti trojnásobne, keď budem mať vlastné miesto.

Vernosť môže byť okamžitá.

Nakoniec som bol dobrým priateľom s Chrisom a Tawnym asi v piatich minútach. Páči sa mi, kedykoľvek sa to stane!

Ale o tri dni neskôr sme boli takí veľkí priatelia, že v mojom mene skutočne pľuli, bránili moju česť a bojovali proti mojim nepriateľom.

To je skutočná lojalita. Rovnako ako to môže byť okamžité. Teší ma, že to existuje, že to existuje.

Mali by sme vziať oveľa viac selfies.

Zo skupín z nás spolu, to je. Najprv som to objavil so svojím dobrým priateľom Richardom v Hongkongu, potom môj dobrý priateľ Crystal v Los Angeles. Obaja si vzali selfies sami so svojimi dobrými priateľmi nepretržite a každý z nich nahral na Facebooku.

Veril som, že to bolo trochu nadmerné na prvýkrát – teraz to však robím sám, rovnako ako sa mi to páči. Je to všetko o produkcii spomienok, ako aj o tom, ako ísť s Facebookom, ako aj vidieť obrázky, ktoré mi pripomínajú všetky moje dobré časy s priateľmi!

Čas sa nevyžaduje vôbec.

Brood – ja, Alexa, Beth, ako aj Lisa – sú moji traja najlepší dobrí priatelia zo strednej školy. Počas týchto rokov sme spolu strávili spolu.

A aj keď teraz máme všetkých 30, ako aj naša konverzácia sa točí okolo svadieb oveľa viac ako čokoľvek iné, rovnako ako aj keď nie sme tak konzumovaní s backstreetovými mladými chlapcami rovnako ako my, my, my, my, my, my, my Stále máte rovnaké žartovanie, aké sme mali pred všetkými rokmi. Keď sa štyria z nás spoja, je to ako čas, ktorý nikdy neprešiel.

Foto: Laurence Norah

Naozaj mi chýba vystúpenie.

To je niečo, čo som nikdy neočakával. Celý život som bol umelcom, spieval som aj tanec a hral som na klavíri všade, v posledných rokoch sa však tlmil. Prečo to bolo?

Pretože som už nemal skupinu, na ktorej by som mal byť súčasťou, ako som to urobil v vysokej inštitúcii aj na vysokej škole? Keďže som už viac nebežal, moja preferovaná poloha, aby som to opustila? Pretože klavíry nie sú najpredávanejšími nástrojmi? Keďže som žil v bytoch, ako aj sebavedomý, presne o tom, aký som bol nahlas?

Na Srí Lanke som uspokojil Leifa. Verím, že sme šli z „počkajte – ty si hojdáš tanec? Swing Dance! “ na to, aby sa dal tanec v bazéne, tanec salsy, praskanie a zamykanie etiópskeho štýlu a spevácke showtunes na vrchole našich pľúc (dokonca aj moje obľúbené, temné hudobné Notre Dame de Paris vo francúzštine) Asi týždeň, rovnako ako pol, veľa pre potešenie našich ďalších priateľov.

A bolo to úžasné. Premeškal som toľko, že som to dovtedy nepoznal.

Požadujem viac spievať, vyžadujem viac tancovať a požadujem, aby som sa stal problémom v mojom živote. Rozumiem tomu teraz.

Vychutnajte si špeciálne momenty.

Jeden z mojich preferovaných momentov v tomto roku (a ten, ktorý by som sa mal zahrnúť do svojich najlepších cestovných chvíľ v roku 2014), keď môj dobrý priateľ Beth urobil, ako aj malý výlet do New Bedford, Massach, dva dni pred svadbou.

Nebolo to také obrovské ponuky-len dvojhodinový výlet dole z nášho rodného mesta, ktorý odložil zásoby na recepciu na svadobné podujatia. Urobili sme však odbočku pre kávu Marylou, počúvali sme vynikajúcu hudbu, veľa sme hovorili.

Bolo to jednoduché, avšak to znamenalo veľa zo mňa mať ten zvláštny čas s mojím najlepším dobrým priateľom, ktorý je najlepším pred tým, ako sa oženila.

Spoznajte dobrých priateľov s fantastickými ľuďmi.

Vyššie uvedený obrázok som poslal od nášho slona Safari na Srí Lanke mojej rodine. Môj moOdpovedala ma a pýtala sa ma, kto sú všetci.

Napísal som:

„Vľavo, to je Steve, je to úžasný kameraman a tiež pracuje pre škoricové hotely priamo tu na Srí Lanke. Ďalej je Katie, ako aj fantastická filmová fotografka. Je z blízkosti nás, ale teraz žije v Istanbule. Ďalej je Becki. Skutočne rada cestuje do nekonvenčných miest – v Iráne, ako aj Kaukaz, tento rok, ako aj v mnohých krajinách Ázie. Laurence je ďalšia – je to fantastický profesionálny fotograf krajiny a vyrastal v Seychelách. Paul je posledný – prevádzkuje miesto o práci, ako aj dobrovoľníctve po celom svete, ako aj on, ako aj jeho partner Karen sú maltskí a jeden z najzábavnejších párov, s ktorými sa kedy stretnete. “

“Aká fascinujúca skupina ľudí!” Odpovedala moja matka.

Áno sú. Moji dobrí priatelia ma ovplyvňujú a tiež mi ťažko, aby som bol oveľa kreatívnejší, a to sa mi na nich páči.

Najlepšie interagujem písaním.

Pretože cestujem toľko (rovnako ako početné z mojich priateľov), veľa mojich najhlbších rozhovorov zaujme polohu cez chatu na Facebooku. Rovnako ako v priebehu času som zistil, že keď mám ťažký čas, odhaľujem sa mnohým rýchlo s písaním.

Počas niekoľkých ťažkých období tohto leta aj pádu, niekoľko mojich dobrých priateľov vystúpilo rovnako ako dlhé rozhovory so mnou. Čoskoro som si uvedomil, že z tých, ktoré som v internetových rozhovoroch, dostal oveľa viac, ako som čakal. Avšak preto, že teraz chápem, že ak mám ťažký čas s jasnosťou o situácii, vyžadujem, aby som o tom zložil, nehovoril o tom.

Mám tak veľa dobrých priateľov, ktorí tu boli v tom čase, avšak najmä Amy. Poďakujte vám za to, že ste sa dostali a pomáhali mi spracovať všetko.

Mali by sme vynaložiť oveľa viac úsilia na plánovanie špeciálnych udalostí dohromady.

Keď som spokojný s tímom spisovateľov blogov Pinoy Travel v Manile (a pre nahrávku cestovné blogy na Filipínach Pull Crazy Numbers), bol som ohromený, že sa stretávajú, keď sa spoja, keď mesiac na oslavu, ako aj spánok v hoteli Swank Hotel . Je tu jedlo, je tu chlast, je tu karaoke, rovnako ako je to veľká zábava.

Je pravda, že sú to ich blogy, ktoré im umožňujú zostaviť hotely, ako aj to všetko – môžete však urobiť presne ten istý koncept. Majte špeciálny obvyklý obvyklý zvyk so svojimi priateľmi. Zostavte sa, porozprávajte sa o svojich najnovších udalostiach, zjedzte skvelé jedlo, ako aj Bond. Keď som skončil oveľa stacionárnym, je to niečo, čo by som rád robil rutinne.

Oblečte sa rovnako, ako aj svoj make -up už teraz.

Práve keď vyzeráte dobre, cítite sa dobre. Rovnako ako to vytvára vynikajúce obrázky, aj keď sa chystáte na to, aby ste na telefóne nevesty nechali podivné selfies.

Zlé rozhodnutia sú v súzvuku oveľa lepšie.

Rovnako ako deň pitia piva na pláži s Laurence, Leif a Nadeem, ktoré sú dodržiavané ustricami, ako aj červeným vínom na večeru, potom Arrak (Srílanský ryžový likér), ako aj koks, potom nadšené ovocie Mojitos, potom Tequila, Tequila, Tequila Výstrely, potom zábery Kamikaze.

Čo sme si mysleli?! Už nie sme 21!

Ak sa chystáte nasledujúci deň krútiť v agónii, je skvelé mať dobrých priateľov v rovnakej agónii vedľa vás, keď ste suchý toast, pili kokosovú vodu, ako aj sľúbte, že už nikdy nebudem brať alkohol.

Foto: Anna Kate

Fotografovia sú skvelí dobrí priatelia, ktorí majú.

Celý môj život, bola som žena, ktorá prináša jej videokameru a robí fotografie všetkého, čo je vynikajúce na zapamätanie si vecí, je však oveľa lepšie, ak využijete skvelú videokameru a dobre upravíte obrázky. .

Jedna osoba, ktorá to robí, je Anna. Vždy s ňou prináša svoj kánon DSLR, ako aj v dôsledku toho máme niekoľko úžasných osláv, ktoré sú oveľa lepšie ako moje typické pixelové, rozmazané selfie!

Byť zany. Byť divný.

Pretože život je rovnako krátky, aby ste sa berú vždy vážne.

Páči sa mi vás všetkých. Poďakujte vám zo spodnej časti môjho srdca za všetko, čo ste pre mňa urobili tento rok.

Získajte e -mailové aktualizácie od spoločnosti Katenever Miss A. Odhláste sa kedykoľvek!

Prvok meno prvé meno
Posledný názov Namelast
Váš e -mail e -mail
Predložiť

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pintereste
Zdieľajte e -mail