nejako, akoby ste sa ocitli v Severnej Amerike ekvivalentom Amsterdamu: Montreal. Či už ste dorazili lietadlom, vlakom alebo do mesta, Flighthub vás pokryl všetkými najlepšími tipmi a trikmi, aby sa váš výlet stal najpamätnejším.

Prvé veci, Montreal je dvojjazyčné mesto, ktoré hovorí anglicky aj francúzsky, ale váš GPS sa trochu zamieňa s výslovnosťami, pretože všetky pouličné znaky sú vo francúzštine, takže buďte opatrní pri plánovaní výletov! Flighthub povzbudzuje turistov a návštevníkov, aby sa pokúsili hovoriť po francúzštine, keď sú tu! Jednoduché pozdravy a otázky sú úžasným spôsobom, ako vyskúšať svoje jazykové zručnosti a prinúti vás cítiť sa ako doma v meste.

Aj keď na ostrove a na predmestí je veľa čo robiť, hlavná akcia sa koná v centre mesta Montreal. Urobte si cestu do centra mesta a začnite svoj mestský prieskum! Montreal je domovom piatich hlavných univerzít, čo z neho robí mladé, živé a vzrušujúce mesto, ktoré je tiež priateľské k rozpočtu. Flighthub navrhuje, aby sa vaše Montreal Tour putovali po Monkland Village v oblasti Notre-Dames-de-Grace (alebo láskavo nazývané N.D.G alebo Deeg). Prejdite sa po rušných uliciach a vyrazte do a von z miestnych kaviarní a obchodov na pečivo a vychutnajte si chutné potešenie.

Flighthub Review verí, že najlepším spôsobom, ako preskúmať Montreal, je spoločnosť Bixi, takže naskočte na tento bicykel Rent-A za 7 dolárov a vydajte sa do centra mesta. Ak ste si po ceste vybudovali chuť do jedla, zastavte sa v Burritoville pre ekologické a veľtrhové vegetariánske dobroty, aby ste uspokojili akékoľvek chute, ktoré by ste mohli mať. Odložte si Bixi a choďte hore do Sherbrooke St a ocitnete sa na schodoch múzea výtvarného umenia v Montreale. Urobte si cestu cez dvere a pozrite si nádherné kurátorské exponáty medzinárodne uznávaných umelcov. Nezabudnite odfotiť Montrealove ikonické srdcové sochy vonkajšieho múzea!

Flighthub, ktorý pokračuje na východ, odporúča pozerať sa a obdivovať niektoré z úžasnej architektúry Montrealu. Zvyčajne opísané a charakterizované vzájomným postavením starého sveta a novým moderným dizajnom, hodinky, keď budovy spájajú a formujú spolu, rastúce s ohromujúcimi starými tehlami podporovanými novými dizajnmi. Počas svojej prehliadky architektúry si dávajte pozor na niektoré z najúžasnejších a najzložitejších graffiti umenia, ktoré sa postriekali na nástenné maľby a skryté vo dverách cez mesto. Montreal hostila svoj nástenný festival v júni a pozýva medzinárodne známych umelcov graffiti, aby maľovali mesto akýmkoľvek spôsobom, ktorý im radí. Nezabudnite oceniť zaujímavé (a dočasné!) Umenie.

Raz v náhornej plošine Mont Royal, previjujte cestu cez malebné ulice alebo ležajte na Mount Royal na poludnie! Montreal sa darí bez ohľadu na ročné obdobie, takže je to úžasné miesto, kde sa ľudia pozerajú, alebo doháňajú váš deň! Flighthub odporúča vyskúšať si pamiatky Montreal Restaurant, ako sú Schwartz’s, Beauty’s alebo Fairmont Bagels. Pre potraviny, ktoré navštevujú Montreal, je mesto gastronomickým centrom pre niektoré z najúžasnejších kulinárskych zážitkov v Kanade a Severnej Amerike.

Flighthub Review tiež odporúča navštíviť Montreal pamiatky, ako je olympijský štadión, Botanical Gardens, Parc Jean Drapeau (kde sa koná každoročný hudobný festival, Osheaga), La Ronde Amusement Park a samozrejme starý prístav v Montreale. Naplnené ohromujúcimi obchodmi a dláždenými ulicami, stratte sa pozdĺž nábrežia a vychutnajte si špeciálne kávy a občerstvenie. V noci sa táto oblasť zmení na trendový hotspot s barmi a reštauráciami, ktoré zostávajú otvorené do skorého ranného svetla. Pite, jesť, hrať a robiť viac v Montreale, meste, ktoré nesklame.

Súvisiaci

Québec City s ulicami Kidscobblestone, hrad, boulangeries s vôňou čerstvo upečeného chleba – Québec City sa zvyčajne prirovnáva k európskemu mestu a má staré kúzlo sveta. Pre rodiny je to poklad v dobrodružstve. Ak to objavíte prvýkrát s deťmi v ťahu, …
3. júla 2018 v „Kanade“

Stránky Steve „Pre“ prefontaine v Oregonsteve Roland „Pre“ prefontaine by mali tento rok 65 rokov. Celé americký stredný a diaľkový bežec, ktorý sa narodil v Coos Bay, Oregon a absolvent University of Oregon v Eugene, prechádza miestnou legendou v jeho domovskom štáte. Predtým, ako sa konal americký rekord v siedmich rôznych udalostiach v oblasti vzdialenosti od 2 000…
13. september 2016 v „Oregon“

Návšteva Tahiti, najväčší z ostrovov Tahiti, už tento rok prešiel tak rýchlo! Minulý december som navštívil tri ostrovy Tahiti. Sľúbil som viac článkov o osobnostiach ostrovov, do ktorých sme išli, ao vrcholoch, ktoré sme objavili na troch, ku ktorým sme išli: Tahiti, Moorea a Huahine. Dnes začnem …
11. mája 2021 v „Plážové dovolenky“