Chcete vidieť príťažlivosť Ninh Binh vo Vietname? Prečítajte si naše nápady nižšie o veciach, ktoré môžete robiť v Ninh Binh s navrhovanými zájazdmi!

Foto: Jonathan Ouimet na Unsplash
Toto malé mesto vo Vietname by sa nemalo brať ľahko. Môže to byť malá veľkosť, ale môže sa pochváliť množstvom krásnych prírodných stránok, ktoré turisti kontrolujú po celý rok. Malebná krajina, senzačné hory, pagody, chrámy a úžasné rieky. Ninh Binh je miesto, ktoré musíte navštíviť, keď ste vo Vietname. A vzhľadom na to, že je v blízkosti Hanoja, hlavného mesta krajiny, je prístup tu veľmi jednoduchý. Čítajte nižšie, aby ste sa dozvedeli oveľa viac o miestach, ktoré môžete navštíviť tu.

Ďalšie články, ktoré môžete čítať:

Dôvody, prečo by som sa vrátil do Vietnamu

7 vecí v Hanoji vo Vietname

Cestovný sprievodca do populárnych miest vo Vietname – 25 -dňové výlety, ktoré môžete robiť vo Vietname

Kompletný zoznam odporúčaných najlepších luxusných hotelov vo Vietname

Mekong Delta víta Can Tho Ecolodge, eko-luxusné ubytovanie v južnom Vietname

Obsah

Zoznam najlepších vecí, ktoré môžete robiť v Ninh Binh, Vietnam1. Pretekať
2. MUA jaskyne
3. Tam Coc
4. Bich Dong Pagoda
5. Van dlhá prírodná rezervácia
6. Národný park CUC Phuong
7. Tuyet Tinh Coc
8. Katedrála Phat Diem
9. Hoa Lu Temples of Dinh & Le Dynasties
10. Thai VI Temple

Kde zostať v Ninh Binh, VietnamBudget Hotel
Luxusný hotel

Ako ísť do Ninh Binh, Vietnam z Londýna

Zoznam najlepších vecí, ktoré môžete robiť v Ninh Binh, Vietnam

1. Trang a jaskyne

Foto: Kyle Thacker na Unsplash
Majte veľmi skvelý výlet loďou s krásnou krajinou a pasážami v jaskyniach. K dispozícii sú 3 trasy, z ktorých si môžete vybrať. Skutočne očarujúca krajina, ktorá vás len pozýva na zázrak, existuje aj veľa skvelých fotografických príležitostí.

Navrhovaná prehliadka: Hoa Lu – Tam Coc – Bich Dong Luxury Day Excursion Malú skupinu

2. MUA jaskyne

Opäť je to potreba pre každého cestujúceho Ninh Binh. Výstup je veľmi namáhavý, existuje viac ako 500 krokov na stúpanie, ale keď sa dostanete na vrchol, panoramatický výhľad na suchý záliv Halong vynakladá úsilie. Ak ste primerane fit, môžete si to vymyslieť za 10 minút.

Navrhovaná prehliadka: Mua Cave a Trang Exkurzia z Hanoja

3. Tam Coc

Foto: Peter Livesey na Unsplash
Neuveriteľná oblasť Vietnamu, môžete urobiť exkurziu lodí na riekach, prechádzať pod jaskyňami a skontrolovať pagody, zatiaľ čo je veľmi dobrá oblasť, aby ste ju preskúmali aj sami. Ak máte radi krajinu a môžete tiež skútrvať, je to skvelé.

Navrhovaná prehliadka: [malá skupina] Hoa Lu a Tam COC Day Excursion z Hanoja

4. Bich Dong Pagoda

Foto: Jean-Paul Navarro CC By-ND 2.0
Príťažlivosť vidieť v TAM COC! Je to veľmi turistické miesto, ale zostáva kultúrne zaujímavé. Horská pagoda odmeňuje náročné stúpanie s množstvom budhistických jaskýň a veľkolepým výhľadom na okolitú krajinu. Neodporúča sa ľuďom s minimalizovanou mobilitou alebo iba v obmedzenom rozsahu.

5. Van dlhá prírodná rezervácia

Foto: Claus CC BY-SA 2.0
Ak ste v Ninh Binh, absolútne absolvujte túto prehliadku. Plávate 1,5 hodiny cez rieku okolo ryžových polí a niekoľkými jaskyňami. Ideálne miesto na získanie predstavy o okolí a jeho prírodnej kráse.

6. Národný park CUC Phuong

Foto: ằng nguyễn na Unsplash
Skvelé miesto na chvíľu v prírode. Jaskyňa stojí za to vidieť, ale prinesie baterku. Staré stromy sú tiež vynikajúce a krásne. Ohromujúci park s fantastickou zeleňou a úžasnými turistickými chodníkmi, ktoré si môžete vziať.

7. Tuyet Tinh Coc

Foto: pán Logic CC od 2.0
Pokojné, modré jazero v srdci okolitých hôr. Vďaka pokojnej atmosfére bude vaša myseľ pokojnejšou a zanecháva hluk v reálnom živote, aby bol úplne uvoľnený.

Navrhované turné: Hoa Lu, Am Tien Cave a Trang denná exkurzia z Hanoja

8. Katedrála Phat Diem

Foto: Le Anh Tuan Public Domain Mark 1.0
Architektúra, ktorá vyniká. Táto zmiešaná architektúra medzi katolicizmom a vietnamskou pagodou je nevyhnutnosťou. Interiér katedrály, ktorý je veľmi veľký, je vznešený. Kombinácia štýlov je úžasná. Z vonkajšej strany si myslíte, že navštívite pagodu a vo vnútri je veľkolepá drevená katedrála.

9. Hoa Lu Temples of Dinh & Le Dynasties

Foto: Richard Mortel CC od 2.0
V 10. a 11. storočí to bolo hlavné mesto týchto dvoch dôležitých dynastie vo Vietname. Veľmi krásna budova cisárov z Vietnamu a je veľmi dobre zachovaná. Chrámový komplex je podstatný a používa veľa histórie. Je však dobré, ak máte sprievodcu, ktorý vám o tom môže povedať oveľa viac, inak budete zle informovaní.

Navrhovaná prehliadka: Hoa Lu Private Day Tour

10. Thai VI Temple

Foto: thetempleTrail CC BY-ND 2.0
Malý, dobre udržiavaný chrám uprostred pozemského zálivu Ha Long. Táto oblasť je krásna, medzi ryžovými poliami, obklopenými horami, pri rieke, kde sa populárne lode vyplávajú. Dokonca aj cesta, ktorá tu ide, je Bnull