Nedávno som dostal Hookey, otvárač na dvere bez dotykov, ako aj otvárač na dvere a viac nástrojov. Bol som dosť opatrný na veciach, ktoré sa dotýkam počas Covid-19, ako aj dotýkam sa dverí, ako aj dotýkam klávesníc, keď robím nákup, sú pre mňa dve „horúce miesta“, ktorým sa snažím vyhnúť. Tento nástroj uľahčuje zabrániť využívaniu rúk na obidve, ako som sa zistil, že ho využívam oveľa častejšie, ako som veril, že áno.

Hookey je malý a ľahký, avšak vyrobený z extrémne robustnej mosadze. Zahŕňa hranu na otvorenie tlačených dverí, háčik na otvorenie ťahových dverí, tlačidlo, stylusový bod, ako aj otvárač na fľaše. Rýchlo sa pripája k krúžku kľúčov.

Využil som ho na otvorenie všetkých typov dverí, vrátane dverí môjho suseda, keď som išiel, aby som ju skontroloval. Využil som ho na otvorenie chladiča mlieka v obchode s potravinami, ako aj v chladiči piva na komunitnom trhu. Použil som ho na stlačenie tlačidiel výťahu, ako aj na stlačenie tlačidla pre chodcov. Sú vyrobené a distribuované v Spojených štátoch a sú dosť lacné na 15 dolárov za jeden, 25 dolárov za dva, ako aj 48 dolárov za štyri.

Súvisiaci

Michigan’s Heritage Park v Hilt’s Landingopen pre verejnosť 6. júna sme začiatkom tohto týždňa navštívili Michigan’s Heritage Park v Hilt’s Landing. Najnovšia historická lokalita, ktorá je pridružená k Múzeu Lakeshore Museum Center, sa už nejaký čas stavia. Sezónna atrakcia (zariadenie je momentálne otvorené v júni v októbri), návštevníci Michiganovho dedičstva…
22. júna 2015 v „História a pamiatky“

Tri reštaurácie priateľské k deťom vo Door County, Wisconsindoor County, Wisconsin nie je ničím menším ako mekka pre potraviny. Od ocenených vinárskych vinárstiev až po rybie vary, večere, pekárne, ako aj bistros, to, čo vo Wisconsinskej drahej dovolenkovej destinácii neobjavíte, je množstvo bežných jedálenských miest.
30. júna 2011 v „Food & Drink“

Reštaurácie na Long Beach Peninsulaif ste si vyskúšali naše najnovšie publikované 10 metód, ako si vychutnať polostrov Long Beach vo Washingtone, budete si všimnúť, že sa nám páčilo objavenie rohu krajiny, ktoré príjemne chýba priemyselné a reťazové zariadenia. To isté platí pre reštaurácie, ako aj pre 28 míľový úsek zeme. bežne uvedené ako…
20. augusta 2015 v „Feed Me“