Iba 3 dni až do Vianoc? Čo? Nemôže to byť! Neexistuje žiadna metóda, že tento rok je prakticky u konca … kam prešlo 12 mesiacov? Nebolo to len včera, že sme očistili naše telá, ako aj mysle v ášrame v Indii? Neboli sme len oslavovať Vianoce s čajom Chai a Domino’s Pizza v Jaipure? Ach nie, počkajte, to bolo pred celým rokom. Predpokladám, že čas skutočne letí, keď sa bavíte!

Keď sa blíži nový rok, keď som sedel tu v našom čínskom dome, cítil som, že je potrebné, aby sa ukázalo na niekoľkých našich najslabších spomienkach z roku 2012.

Keď veríme v minulý rok, je to trochu rozmazanie. Rok 2011 prebieha do roku 2012, rovnako ako si nepamätáme, kde sme boli rovnako ako kedy. Objavíme sa, často sa pozrieme na seba v skutočnosti v nádeji, že druhý bude mať nejaké odpovede! Je čas získať naše myšlienky (a dátumy) v poriadku. Tu je zaokrúhlenie nášho legendárneho roka.

Rok 2012 sa začal dokonale. Boli sme v Rishikesh v Indii v ášrame, ktorý robí jogu, ako aj meditáciu. Urobili sme odpočítavanie do nového roka, keď sme sedeli pri meditácii rieky Svätého Gangy a verili sme v tom, čo by sme chceli, aby sa v našich životoch vyskytlo v našich životoch počas nasledujúcich 12 mesiacov. Určite to bola najkradlivejšia novoročná udalosť, akú sme kedy mali! Jeden však nikdy nezabudneme.

Obrad Aarti na brehoch rieky Ganges. Rishikesh, India. Časť v ceremoniáli Aarti. Rishikesh, India. Krásna rieka Ganges. Rishikesh, India.
Predtým, ako sme tomu pochopili, sa naši 5 týždňov v Indii skončilo a sme 22. januára 2012 odleteli do Yangonu v Mjanmarsku. Výber, či cestovať do Mjanmarska z dôvodu politických problémov, bolo niečo, čo sme uvažovali skôr o zatiaľ. Po vykonaní nejakej výskumnej štúdie a tiež si uvedomili, že mnohé z sankcií boli zrušené proti Mjanmarsku, ako aj to, že veci smerujú k ľuďom pozitívnym smerom, rezervovali sme si let do Yangonu … a neľutujli jednu minútu. . Prispôsobenie štipľavými dedinami, videnie starých rybárskych techník, popíjanie červeného vína v jednom z mála vinárskych vinárstiev v Ázii, mentorom angličtiny vo vidieckej dedine, ako aj cyklistiku so starými zrúcaninami, sú len niektoré z našich spomienok z tejto úžasnej krajiny.

Nás s dedinskými mladými ľuďmi, ktorým sme učili angličtinu. Naloy Village, Mjanmarsko.

Teší nás za 3 týždne v Mjanmarsku a potom sa zamierili na východ do susednej krajiny Thajska. To nemusí byť jedna konkrétna pamäť, ale 1 úžasný mesiac strávený na veľkolepom ostrove Koh Phangan je časom v našich životoch, ktorý si budeme vážiť. Preskúmajte, relaxujte, plávať, jesť a opakovať. Ach, skvelý život!

Vychutnajte si deň na slnku na pláži Leela, Koh Phangan, Thajsko.
Po mesiaci sme si mysleli, že je čas premiestniť sa do ďalšieho tropického raja. 15. marca 2012 sme nastúpili do lietadla, ako aj v Manile. Držanie 2,5 týždňov prívalových lejakov na Filipínach nebolo presne to, čo sme mali na mysli, keď sme si rezervovali náš let do tohto súostrovia. Keď sa však obloha vyčistila, potešili sme sa za 3 týždne čistej modrej oblohy, ako aj slnečného svitu. Nikdy si nepamätáme, že sme sa odhodili na nedotknutého odľahlého ostrova po dobu 30 hodín. Kempovanie na pláži pod hviezdami, budovanie ohňa a užívanie západu slnka. Bola to ideálna exkurzia!

Nie je to zlý ostrov, ktorý by strávil noc, hej? Opustená pláž neďaleko El Nido, Filipíny.
23. apríla, po prakticky 6 týždňoch cestovania s Filipínami sme boli na jednom lete. Zamerali sme sa do súčasného mesta Hongkong, miesto, o ktorom vždy počujeme; Či už je to vo filmoch, knihách alebo od iných ľudí. Nejako sme tu nikdy neboli rovnako, ako keď sme preleteli cez mesto a videli všetky svetlá z lietadla, pochopili sme, že to bude vynikajúca návšteva! Ruch, ako aj zhon súčasnej metropoly zmiešanej so starými kláštormi, ako aj chrámami, je niečo, čomu musíte uveriť.

Najväčší sediaci bronzový Buddha na svete. Ostrov Lantau, Hongkong. Zaneprázdnené mesto Hongkong.
29. apríla sme cestovali do Číny vlakom z Hongkongu. Potešili sme z našich 3 týždňov strávených v tom, čo by skončilo našim novým domovom. Vrcholom musí byť úžasné za vynikajúcu čínsku stenu. Bolo to najlepšie, ako aj tam, že sme si uvedomili presne to, ako sme z tvaru skončili v takom krátkom časovom období! Túra, rovnako ako stena, bola určite vyčerpávajúca, ale absolútne to stojí za to.

Dokázali sme to! Na vynikajúcej múre Číny.

Strávili sme niekoľko ďalších dní v Hongkongu a potom sme nastúpili do lietadla 23. mája 2012. Vzali sme si časový limit od spoločnosti TraveL, ako aj na našej metóde späť do Kanady, aby sme videli (a boli pokazení) našimi dobrými priateľmi, ako aj rodinami. Je tu len niečo o tom, ako ísť dom, vďaka ktorému sa unavený cestujúci cíti odpočinutý a pripravený na ďalšie dobrodružstvo!

Nick Golf Back House v krásnej Britskej Kolumbii v Kanade.

Po omladzujúcom mesiaci v Kanade sme nastúpili na ďalšie lietadlo do Hongkongu … a potom do Číny. Druhá polovica roku 2012 pre nás bola strávená (väčšinou) na jednom mieste … čo nie sme skôr využívaní! Žijeme a pracujeme v Číne v Yangzhou, ako aj v niektorých vedľajších výletoch do Hongkongu v Šanghaji a Suzhou, zostali sme na mieste. Mentor angličtina pre stážistov vo veku 3-13 rokov, vylepšovanie našej webovej stránky, vytváranie regionálnych priateľov, stretávanie sa s vysťahovanou komunitou, objavujúc, že ​​hovoria čínsky, ako aj kontrolovanie nášho nového domu, bolo dosť neskutočné. Páči sa nám naši študenti, náš spôsob života, ako aj naše nové úsilie priamo tu v Číne!

Presťahovanie sa do nášho nového domu v Číne Yangzhou.

Náš nový spôsob dopravy! Cyklistika v Yangzhou v Číne.
Takže tu to máte, 2012 v skratke. Bol to mimoriadne legendárny rok, ako aj stále 8 dní, kto chápe, čo sa môže stať?! Obaja sme vyrástli, zmenili a zažili toľko spolu za posledných 12 mesiacov a chápeme, že rok 2013 určite nebude na jeseň krátky. Tu je zdravý, veselý a prosperujúci nový rok!

Páči sa mi tento príspevok? Pripnúť!

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kozy na ceste je partnerom Amazonu, ako aj pridruženou spoločnosťou pre niektorých ďalších maloobchodníkov. To znamená, že vytvárame provízie, ak kliknete na odkazy na náš blog, ako aj nákup od týchto maloobchodníkov.