po ťažkej práci po celý rok, ako aj pozerajte sa na svoju veľmi zaslúženú prestávku, nič neprekonáva výletné sviatky. Ostrov poskakujúce medzi Karibské ostrovy, ako je Aruba, Antigua, ako aj súostrovie Britských Panenských ostrovov, sa javí ako špičkový, ktorý si môže dovoliť. Mýli by ste sa však!

Prekvapivo cenovo dostupný výlet na celý život je ideálny pre rodiny, očarujúce páry alebo len pre tých, ktorí hľadajú niečo trochu iné ako ich sviatky. Rovnako ako to je jednoduchosť plavby, ktorá priťahuje veľa, do dohody. Po nastúpení na výletnú loď vybaľte raz a relaxujte, keď sa vyplávate do svojho prvého cieľa. Podšívka pôsobí ako váš hotel na celú cestu, takže nevyžadujete, aby ste sa nachádzali tak, ako aj vypnuté, rozbaľovali svoj majetok pri každej zastávke na vašom itinerári. Okrem toho, s mnohými balíčkami je celá cesta komplexná. Jedlo, pitie zábavy, ako aj ubytovanie, sú často súčasťou obchodu, takže vás nechávajú sedieť, ako aj relaxovať, porozumieť, že nepožaduje, že budete tráviť dodatočnú.

Pre ostatných je to niekoľko destinácií na itinerári, ktorá ich priťahuje na dovolenku na otvorenom mori. Ak ste vždy túžili cestovať po svete, výletná dovolenka je perfektnou metódou na rýchle aj štýle mnohých krajín. Karibik má rozmanitú škálu ostrovov, z ktorých si môžete vybrať, z ktorých každý ponúka niečo zaujímavejšie a ohromujúce ako ďalší.

Zázasne v histórii Aruba, ako aj v kultúre s historickým dizajnom, ako aj s pamiatkami siahajúcimi s dobyvateľmi. Financovanie ostrova, Oranjestad, má archeologické múzeum, ktoré je obzvlášť pútavé, s exponátmi z roku 4000 pred Kristom.

Ak je to zážitok z neba na Zemi, po vás sú Britské Panenské ostrovy. Na tomto súostroví na vás čakajú míle pláží lemovaných dlaňami, práškový biely piesok, ako aj zmiešané nápoje.

Medzitým vám Antigua poskytuje to najlepšie z oboch svetov, čo z neho robí sen batohu. Ostrov je naplnený kreolskou kultúrou a môže sa pochváliť najkrajšími plážami. Čo viac, ako to žiadate?

Ak ste nikdy nezažili, aké to je vyplávať na dovolenku na celý život, skutočne si dlžíte sami, aby ste to vyskúšali. Mnohí z nás, ktorí sa snažia, sú závislí na celý život. Nikdy nerozumiete, kým sa pokúsite, takže sa zhlboka nadýchnite a pustite sa do zážitku z Karibiku na plavbu, na ktorú nikdy nezabudnete.

Obrázky od D-Stanleyho, ako aj Kansasphoto, využívané na inovatívnej licencii Commons

Viac tipov na YouTube ⬇

Súvisiace príspevky:

Corregidor Overnight Tour: 5 vecí, ktoré môžete robiť (iné ako lov duchov)

Hunongan Cove v Caramoane: Camarines Sur, Filipíny

Trick Lagoon na ostrove Miniloc: El Nido, Palawan, Filipíny

Pláž Tanjong Rhu: Chýbajú blues v Langkawi v Malajzii

Twin Beaches of Nacpan a Calitang: El Nido, Palawan

South Batan Tour: 12 oblastí v Batánoch

Parzie raja: Michaelmas Cay, ako aj fantastický bariérový útes v Austrálii

12 úchvatných miest v Batánoch na Filipínach