Rodinné výlety sú sprievodom z jednej verejnej toalety do druhej. Posudzujete svoje zastávky jamy podľa toho, ako čistíte, že kúpeľne majú byť, ako dlho bude trvať, kým používajú nočník a koľko bude stáť opustenie inej pasce cestovateľov. Odpočinkové oblasti a parky preberajú úplne nové, čo naznačuje, keď budete mať deti. Ale v Lucase v Kansase, najmenšom mestečke, aké sme kedy videli, chodia do toalety na úplne novú úroveň.

Mesto s menej ako 500 (oveľa bližšie k 400!) Lucas predtým nemal žiadne verejné toalety. Vzhľadom na počet atrakcií výletov v meste pravdepodobne docela odtok miestnych podnikov. Toalety sa nachádzajú v misii Plaza, jazdia do mesta, nemôžete si ujsť.

Zoznam najpodivnejších toaliet na svete, Lucas, KS Public Toalet sa bling bling na úplne novú úroveň. Od uvedenia prvého splachovania za ponuku na eBay (počujeme, že to išlo oveľa viac ako 100 dolárov), až po toaletu, aby sa toaleta stala skutočným cieľom cestovateľa, ktorá nie je úplne poháňaná potrebou ísť, nemôžete si pomôcť, ale obdivujete myšlienkový proces .

Naše veko je vždy hore!

A kúpeľne sú zadarmo. a čisté.

Pre mesto s 400-500 ľuďmi muselo byť hlavným záväzkom zvýšenie 100 000 dolárov na výstavbu kúpeľní. Na oslavu tohto významného hnutia sa v meste uskutočnilo obrovský prvý festival splachovania, ktorý predstavoval súťaž talentov (nepýtali sme sa!), Toss toalety, replika Michelangela „David“ vyrobená z oveľa viac ako 200 roliek TP, A áno, prednáška o pohyboch čriev. Och, v sprievode piestom bolo aj nejaké pochodovanie.

Nástenná maľba v ženskej toalete v Lucase, KS

Mnohé umelé verejné toalety na svete sú skutočne úžasne krásne. Dámske stánky, pomenované „Porcelain Throne“ a „Oval Office“, sú zdobené nájdenými predmetmi, ktoré tvoria komplikované nástenné maľby a prepracované prepletené témy. Izby je pozoruhodne ťažké fotografovať, takže budete musieť vyskúšať nejaké zábavné pózy, takže naše deti nazývajú kúpeľňami „domov najpodivnejších vecí, ktoré sme videli matke a otca, aby urobili fotografiu“. Tiež sme sa rozhodli, že sme nechceli mať na starosti čistenie všetkých malých kúskov, ktoré tvoria nástenné maľby.

Nástenná maľba v pánskej toalete v Lucase, KS

„Porcelánová autobus“ a „Superbowl“, pánske stánky, sú oveľa hravejšie. Nástenné maľby sú vyrobené z hračiek a iných hračiek s charaktermi – odvážime sa mužov vo vašej rodine, aby sa pokúsili urobiť z tohto „rýchlej zastávky“.

Park pri toaletách je úžasným miestom na pobehovanie a má zábavné verejné umenie. Jedli sme tu náš piknik, ktorý si deti mysleli, že je „hrubý“. Parkovanie vozidiel kdekoľvek v blízkosti centrálnej flushingovej stanice si tiež dovoliť ľahkú chôdzu do zvyšku atrakcií v centre mesta – a je to len pár blokov do Edenovej záhrady. Nevideli sme geocache na toaletách (zatiaľ), ale dúfajme, že niekto urobí skutočne veľkú kúpeľňu s množstvom nočného humoru.

Naša nominácia na „najlepšie miesto na umiestnenie vyrovnávacej pamäte“ v blízkosti verejných kúpeľní v Lucas, KS

Súvisiaci

Najväčšia guľa na svete – Cawker City, Kansasif, nemôžete odbočiť z medzištátneho pre najväčšiu guľu na svete, nečítate najlepší cestovný časopis. Po preskúmaní atrakcií bláznivých a výletov v Kansase sme do nášho rozvrhu pridali pár dní, aby sme sa pokúsili vziať toľko …
24. augusta 2015 v „Kansas“

Ozark Mountains Road Triparound Tentoraz minulý rok sme podnikli výlet do Northern Arkansas, aby sme prvýkrát zažili pohorie Ozark. Podľa Wikipédie, Ozark Highlands preklenuje takmer 47 000 štvorcových míľ a je najkomplexnejším horským regiónom medzi Appalachianmi a Rocky Mountains. Nachádza sa v centre…
2. januára 2016 v „Arkansas“

Bitterroot Valley, Montana a Northwest Passage sme vstúpili do topánok Lewisa a Clarka na deň, aby preskúmali Lolo Trail. Road Trip Heaven, táto cesta vás privádza blízko k prírode s ľahkou jazdou na úžasných cestách (rozhodnite sa pre diaľnicu lolo, ak chcete oveľa viac dobrodružstva) najlepšie na okraji rieky.
28. augusta 2010 v „Epic Road Trips“