v doske kaskád Gardnerov padá pred zázemie mesta Maleny.

Maleny je známa svojou zelenou krajinou a hlbokým zmyslom pre mier. Nehovoriac o jeho ponuke potravín.

Ale východne od mesta, skrytý v tropickej zeleni v čele údolia do Obi Obi Creek, je dennou Medspou, ktorá zväčšuje všetko, čo Maleny ponúka, podával s veľkou luxusnou doskou.

Pozrite sa na naše video spoločnosti MedSPA Anize tu:

Kúpeľne aníz v Spicers Tamarind Retreat

Étos medspa anízu, denný Medspa spojený s mnohými korenníkmi ustupuje po Austrálii, je zmyslom priviesť vonkajšie miesto.

Ale aníz Medspa v Tamarind Retreat to dosahuje skvele.

Vstúpenie do Medspa Anize, skrytá na konci malej kľukatej cesty lemovanej tropickými rastlinami, vás víta a vedie vás do oblasti recepcie a salóniku.

Aj keď vyplníte svoj indukčný formulár a vyberiete svoje ošetrenia, môžete si oddýchnuť na kreslách alebo potešenie z výhľadu z paluby.

Paluba, ďalší príklad toho, ako sú čiary medzi vnútornou a vonkajšou časťou tohto Medspa tak rozmazané, pozerá sa na trávnik a potom dole na dažďový prales. Okrem stromov, prenasledujúce zvuky Gardner Falls uprostred hudby Birdsong a Lilting Hudba nastavili tón.

Naše skúsenosti s liečbou podpisov

Naše organické mierové ošetrenie-úžasné dvojkolé a polhodinové rozmaznávanie-begíny s 30 minútami v súkromných kúpeľoch s hydroterapiou.

Akonáhle sa zmeníme na naše plavky, máme úplne voľnú opätovnú opätovnú hodnotu z vlastného 2x4m vírivky naplneného pružinou bohatou na horčík, ktorá je ideálna na revitalizáciu vyčerpaných svalov*. Rovnako ako paluba, aj hydroterapeutická medspa sa pozerá na trávnik a dažďový prales, a pretože nie je tu múr alebo okno, pri plávaní môžete jasne počuť pády.

K dispozícii je tiež sauna výlučne na naše použitie a dažďová sprcha, aby sme sa vypláchli na konci nášho polhodinového namočenia.

Ďalej sa zmeníme na naše vtipné spodné prádlo, šaty a papuče pripravené na koniec spoločnosti.

Naši terapeuti, Olivia a Kay, nás vedú do miestnosti s nohou Medspa, kde sa tešíme z aromatického rituálu nôh v mramorových povodiach, potom je zapnutá do vlastnej liečebnej miestnosti, kde nájdeme dva masážne stoly, obrovský kamenný kúpeľ a Sprcha mokrej izby na jednu stranu.

Začínajúc vanilkovým fazuľovým krémom na celotele, ktorý jemne odlupuje a vyhladzuje. Po vyleštení sme potiahnutí bahennou maskou organického medu a kakaového masla, ktoré upokojuje, zvlhčuje a uvoľňuje našu pokožku a zabalení v očarujúcom kokóne teplých uterákov.

Opláchneme v sprchovacej miestnosti a meníme sa na čisté vtipné spodné prádlo (tá maska ​​sa dostane všade!) A je to späť na naše masážne postele, ktoré naše masézy môžu zdvihnúť, znížiť a transformovať sa na polohu kresla pri stlačení gombíka.

A potom začne masáž celého tela.

Pomocou masážneho krému z vodnej jednotky, ohromujúca austrálska kozmetika, ktorá zvlhčuje súčasne, ako slúži ako masážny olej, Olivia a Kay vypracujú každý atóm napätia z našich tiel, takže sa cítime, akoby sme sa vznášali.

Na dokončenie ošetrenia máme ultraisturujúcu tvár s použitím oveľa viac vodohospodárskych výrobkov a potom sme sa vrátili späť do skutočného sveta s krátkym cvičením meditácie a všímavosti.

Posledná liečba od medspa aníz

Akonáhle sme sa oblečení, uvádzame cestu späť do salóniku, kde na nás čaká špeciálna liečba.

Na palube nie je len pohár šumivých, ale aj príjemným syrom a úľavovým tanierom ** pre nás, aby sme sa pasú, zatiaľ čo sa tešíme z pohľadu na les a zvuky vodopádov.

Do tejto doby je skoro popoludní, ale ľahký obed sa cíti ako éterická banket. Sme tak nezodpovedaní a rehydratáciou a naša pokožka tak hydratovaná, akoby každé problémy na svete odišli.

Po chvíli – netuším, ako dlho sme na palube, sme nielen stratili prehľad o čase, ale už sa nestarajú – prešli sme späť na recepciu, rozprávali sa s Lisou, manažérom Medspa Anizej, Kúpte si trochu vodného zvlhčovača a choďte späť do nášho dovolenkového domu vedľa.

Je to rovnako dobre, bývame v Spicers Tamarind Retreat. Nemyslím si, že by sme mohli premiestniť oveľa viac!

Pozrite sa na našu recenziu a video návod nášho času v Spicers Tamarind Retreat.

*Hydroterapia MedSPA je voliteľná extra a je úplne zadarmo, keď si kúpite veľa balíkov. V opačnom prípade si môžete rezervovať 30-minútovú reláciu osobitne.

** Môžete si za poplatok rezervovať dosku syra a údeniny v spoločnosti Medspa.

Hýčali sme Lisu, Olivia a Kay ako hosťom mediálnych hostí Spicers Medspa AnizE Tamarind a pozrite sa na Sunshine Coast, ale naše názory zostávajú naše vlastné.