Pozdrav z Grécka! Momentálne som v systéme iOS. Najprv mi dovoľte povedať, že rozumiem metóde už v máji, že som uviedol, že to bude týždenne. Tieto aktualizácie však boli čokoľvek, ale týždenne. Minulý týždeň som cestoval. Pred týždňom boli moje narodeniny. Dovoľte mi teda uviesť, že tieto aktualizácie sa vyskytnú čo najčastejšie, ale nemôžem ich zaručiť každý týždeň! Chcem len stanoviť primerané očakávania.

Teraz, čo sa deje ….

Minulú nedeľu som nastúpil na let do Grécka, aby som začal to, čo bude Pro …

Hej! Prepáč, že som prerušil, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok iba na predplatiteľa!

(Už člen? Prihláste sa sem.)

Tento krátky článok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje návštevníkom, ako ste vy, získate prístup k bonusovým ponukom blogových príspevkov. Členovia tiež získajú úplne zadarmo knihy, sprievodcu, kurzy blogov, získajú prístup k našim udalostiam, opakovania udalostí, mesačné darčeky, tričká, špeciálne zľavy na úsporu peňazí a ďalšie!

Ako člen spoločnosti Nomadic Matt Plus získate nielen veľa výhod, aby vaše cesty boli lacnejšie, ale pomáhate nám naďalej vyrábať rozsiahly cestovný materiál, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete získať prístup k tomuto krátkemu článku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov), ako aj ku všetkým ostatným vynikajúcim výhodám, pripojte sa k Nomadic Matt Plus a začnite sa z vašich ciest ešte dnes dostať oveľa viac!

Uč sa viac

Prihlásiť sa