, keď počujú názov Polaroid, mnohí by mysleli na malé námestie, ktoré rýchlo vytlačia snímky, ktoré je značka známa. Mnohým však nie je známe, že nedávno vyvíjali celý rad akčných kamier zameraných na použitie v každodennom živote a bezstarostných situáciách na rýchle a bez námahy zaznamenali tieto špeciálne momenty. Je pravda, že teraz máme inteligentné telefóny schopné robiť presne to, že na fotografiách a videách s vysokým rozlíšením, ale s takými vysokými hodnotami pre značky, ako sú iPhone a Samsung Galaxy Prichádzajú nové modely Polaroidu.

Aj keď to nie je také odolné ako GoPro alebo tak kvalitné ako početné digitálne fotoaparáty na trhu, ich nízke náklady a jednoduché, ľahké vzory odstraňujú obavy zo straty ďalších drahých gadgetov a zároveň dokumentujú každý okamih. Vyskúšali sme dva celkom odlišné, ale vysoko funkčné modely, kocka polaroidu a Polaroid IE-090. Prvý je vyvinutý predovšetkým pre koncept „protokolovania života“ ako na akciu, kocka je dostatočne malá a ľahká na to, aby sa každý člen rodiny mohol používať a tiež ľahký a odolný na použitie každý deň vo všetkých poveternostiach. Druhý je oveľa viac robustnejší a je opísaný ako ekonomická vodotesná videokamera pre ľudí vonku.

Počas nášho času sme urobili celkom fotografický prechod ako blogeri cestovania, počnúc lacnými digitálnymi fotoaparátmi, ktoré sú komplikované na použitie, potom experimentujeme s GoPro počas našich dobrodružstie V závislosti od iPhone pre rýchle každodenné zábery a vysoko kvalitný SLR Nikon pre oveľa opatrnejšie, presnejšie umelecké zábery. So všetkými našimi skúsenosťami je zrejmé, že na trhu je miesto pre videokameru, ktorá poskytuje ľahké, ale efektívne funkcie, ktoré sú univerzálne, vysoko prenosné a ľahko vymeniteľné na použitie v nepredvídateľných situáciách. Tu je to, čo si myslíme, že sú desiatimi najlepšími dôvodmi, prečo by cestovatelia dobrodružstva, ako sme my, mali využiť výhody nového radu Polaroid!

Obsah

1. Cena
2. Trvanlivosť
3. Jednoduchosť
4. Ideálna veľkosť pre akékoľvek dobrodružné aktivity
5. všestrannosť
6. Dobré rozlíšenie
7. Vodotesná funkcia – ideálne pre podvodné aktivity
8. Namontovateľnosť
9. Adventure Video Making
10. Úžasný dizajn pre dobrodruh

1. Cena

Polaroid Cube: Cena je to len okolo 100 až 150 dolárov, takže nie je potrebné sa cítiť vzácne, keď udržujete kocku natrvalo v ruke, prst pripravený na každú chvíľu. Keby to bolo na trhu, predtým, ako sme nahradili náš stratený GoPro za cenu niekoľkých stoviek dolárov!

Polaroid IE-090: Za ešte lacnejšiu cenu 80 dolárov to skutočne vyhovuje účtu za vonkajšiu kameru All-Weathers, v slovách Polaroid’s ‘Let’s Face It: Nikto nechce vziať drahú videokameru na pláž, plavecký bazén , rodinný piknik, kemping alebo na akýchkoľvek iných letných výletoch, kde sa na každom kroku skrývajú voda, piesok, jedlo, rozliate nápoje a všetky ďalšie rozhorčenie “

2. Trvanlivosť

Polaroid Cube: Gumberovaná vonkajšia časť kocky je dostatočne odolná voči poveternostným vplyvom na použitie v ľahkom daždi a situáciách s rizikom postriekania vody, hoci by sme ju neodporúčali ponoriť! Kryt sa zavrie veľmi pevne, otvára sa iba s mincou a má také tesné tesnenie, že si môžete byť istí, že sa nespadne otvorený. Je to úžasná úľava, ktorá mala početné úzke hoblí s upevňovaním nášho GoPro, ktoré sa uvoľnia.

Polaroid IE-090: Oveľa drsnejšia voľba týchto dvoch, ktorá je inzerovaná ako prachodolný, nepremokavý, vodotesný a rovnomerný nepriestrelný (aj keď si nie sme úplne istí, čo to znamená!) Okolo sme sa cítili istí, že to môže vydržať ťažké použitie a malú starostlivosť, zatiaľ čo vodotesný prvok znamená, že aj silná dažďová sprcha nás neodradí od dokumentovania nášho dobrodružstva.

3. Jednoduchosť

Polaroid Cube: Zamýšľajú sa používať všetci členovia rodiny s veľmi malým premýšľaním a prípravou potrebným na snímanie všetkých druhov každodenných udalostí, kocka veľmi dobre vyhovuje svojmu účelu. Je to iba funkcie, sú na prednej strane 124 stupňov širokouhlý objektív a mikrofón, iba jedno tlačidlo na hornej časti, ktoré slúži ako napájanie, uzávierka a tlačidlo záznamu videa v jednom. Nakoniec indikátor LED ukazuje zelenú pre pohotovostnú režim, červú na nahrávanie alebo fotografovanie alebo oranžovú pre nízku batériu, pripojenie k počítaču alebo vyhodenú pamäťovú kartu. Naozaj má všetko ľahké použitie, ktoré má GoPro, ale je oveľa menší, oveľa univerzálnejší a podstatne lacnejší.

Polaroid IE-090: Schopnosti s dvojitou obrazovkou vám umožňujú snímať fotografie vpred alebo dozadu, čím smeruje okolo videokamery. Ak kocka celkom nespĺňa vaše potreby rozlíšenia a robustnosti a vy nechcete striekať na GoPro, IE-090 je veľmi dobrý chod, zatiaľ čo je stále neuveriteľne priamy a prirodzený.

4. Ideálna veľkosť pre akékoľvek anull