Zverejnené: 28/28/21 | 28. augusta 2021

Ahojte všetci! Zdravím z Chorvátska! Áno, stále som tu. Zostáva mi však len pár dní, kým sa vydám do Slovinska … a potom domov! Momentálne som Pula, mesto na pobreží v regióne Istria v krajine. Bývalo to podstatné rímske mesto a dnes nájdete veľa trupu roztrúsených po meste.

Keď sa dostanem na konci tejto európskej cesty, uvedomil som si, že som pripravený na zmenu. Kráčal som po pobrežnom meste Rovinj Earli …

Hej! Prepáč, že som prerušil, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok iba na predplatiteľa!

(Už člen? Prihláste sa sem.)

Tento článok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje čitateľom, ako ste vy, prístup k bonusovým blogovým príspevkom. Členovia tiež dostávajú knihy zadarmo, sprievodcu, kurzy blogov, prístup k našim podujatiam, opakovanie udalostí, mesačné darčeky, tričká, exkluzívne cestovné zľavy na úsporu peňazí a ďalšie!

Ako člen spoločnosti Nomadic Matt Plus získate nielen veľa výhod, aby vaše cesty boli lacnejšie, ale pomáhate nám pokračovať v vytváraní hĺbkového cestovného obsahu, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete prístup k tomuto článku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov) a všetky ostatné úžasné výhody, pripojte sa k nomádskemu Matt Plus a začnite sa dnes z vašich ciest viac dostať!

Uč sa viac

Prihlásiť sa