s skutočne mnohými vecami, ktoré sa majú vystupovať v Tasmánii, môže byť veľmi náročné zúžiť tie najlepšie veci, ktoré treba robiť na tomto veľkom ostrove. Sedením iba 240 km pobrežia Austrálie môžete rýchlo stráviť 1 – 2 týždne alebo oveľa viac kontrolou Tasmánie. Pripravte sa na scenériu s čeľusťou, nádherné jazdy, extravagantné a cenovo dostupné ubytovanie a na niektoré výnimočné trekking.

Tu je náš zoznam tých najlepších vecí, ktoré sa dajú hrať v Tasmánii!
1. Hobartov nábrežie

Tento nádherný prístav vedie spolu s živým financovaním Tasmánie pod tieňom Massive Mt.wellington. Mountain dodáva do tohto rušného nábrežia senzačné pozadie, ktoré je plné obchodov, reštaurácií, kaviarní, múzeí a hotelov.

Tu objavíte úžasné plávajúce obchody s rybami, veľa zakotvených člnov, ako aj rybárske plavidlá, ktoré sa hýbu v blízkosti dokov. Toto je jedno z najlepších miest v Austrálii na objavenie čerstvých morských plodov.

Hľadáte oveľa viac vecí na vystúpenie v Tasmánii (a zarobiť si nejaké peniaze)? Zvážte prácu ako v hroznovom kombajne

2. Vyliezť na Mt.wellington

Keď ste v Hobarte, budete sa neustále pozerať na Mt.wellington, tak prečo ho dominovať? Navrhujeme smerovať rovnako ako vrchol hory v deň aj večer. V deň si môžete najať turistického sprievodcu alebo ho vyliezť na bicykel. Najlepšie výhľady z tejto skalnatej výšky sú však naozaj dobre po zotmení. Skontrolujte inštaláciu Wellington Observatory v konci večera, kde nájdete veľkolepý výhľad na kozmický výhľad.

Pozri tiež: Presne ako získať vízum pre pracovné dovolenky v Austrálii

3. Múzeá a Malbec v Mone

Po tom, čo ste sa dostali tak ďaleko v zozname, ste už skontrolovali veľa vecí, ktoré môžete vidieť, ako aj v Tasmánii. Je čas odmeniť sa veľkým pohárom červeného vína. Austrália sa chápe za to, že má niekoľko najlepších viníc na svete. Zamierte do Mony, iba 12 kilometrov severne od Hobartu, pre nejaké chutné červené a biele ročníky.

Keď ste tu, skontrolujte masívne (a drahé) múzeum Mona, trh Mona a Moo Brew pre nejaké chutné remeselné pivá. Áno, 2 z vecí, ktoré sa majú vystupovať v Mone, patrí pitie. Toto je miesto na relaxáciu!

Páči sa mi tento zoznam vecí, ktoré sa majú hrať v Tasmánii? Skontrolujte veci, ktoré môžete robiť na výlete v Austrálii
4. Choďte rybolov

Centrálna vysočina Tasmánie je populárna pre svoje výnimočné rybárske príležitosti. Prenajmite si mušku (alebo si prineste vlastnú) a vydajte sa do mnohých jazier a riek, aby ste vyskúšali svoju ruku pri rybolove. Toto je jedna z mnohých nádherných oblastí Tasmánie a tiež stojí za veľkú časť vášho pobytu.

Bonusové veci, ktoré sa majú vystupovať v Tasmánii:

Vyskúšajte cyklistiku a jesť svoju metódu okolo strednej vysočiny. Ak zostanete v tisícke Lakes Lodge na jazere Augusta Road hneď za ochranou oblasti Liawenee, môžete urobiť oboje. Ideálne teraz high-end Escapes používa mimoriadnu polovicu ponuky na 2-noc úteku pre dva v tisícovom jazere Lodge.

Obrázok: High-end Escapes
Vychutnajte si každodenné raňajky, ručne vyrábané tasmánske čokolády pri príchode, tanier s gurmánskym syrom, ktorý predstavuje regionálny Create, ako aj bezplatný terénny prenájom bicyklov pre dvoch. Tento zväzok by zvyčajne nákladoval až na 1 074 dolárov, avšak za obmedzený čas je to len 499 dolárov za špičkových únikov. Majú veľa výnimočných ponúk, ako je tento, na celom svete, je to však obzvlášť veľa.

Táto polovičná diskontná sadzba končí čoskoro!

Kliknutím doprava tu zobrazíte túto ponuku a uložte 500 dolárov

5. Pozri južnú Aurora Australis

Je to celkom jednoduchá vec, ktorú treba vystupovať v Tasmánii, pretože nepotrebuje veľa pokročilého plánovania. Južná Aurora Australis je úchvatná. Oveľa skvelejšie pochopené je jeho severný náprotivok, ale svetlá tu môžu byť rovnako jasné. Aurora je viditeľná po celý rok a závisí od slnečnej aktivity. Ak budete mať šťastie, budete ich umiestňovať v Tasmánii.

6. Hastings Caves & Thermal Springs

Ak ste nadšením stalaktitov a stalagmitov, budete chcieť pridať jaskyne Hastings do svojho zoznamu vecí, ktoré sa majú hrať v Tasmánii. Tieto dolomitové jaskyne boli vyvinuté milióny rokov späť, ako aj vo vnútri veľkolepé útvary. Pre geoformačných hlupákov tam objavíte stalaktity, stalagmity, stĺpce, slamky a šály.

Obrázok: Wikimedia Commons
Ak ste klaustrofóbny, nebojte sa, oblasti v týchto jaskyniach sú zvyčajne dosť otvorené a nemali by ste sa cítiť, že by ste sa mali v žiadnom čase. V okolí sú podobne termálne pramene, takže ak vás jaskyne vôbec urobili úzkosť, vy, vyMôže ísť namočiť a kopať späť do horúcej minerálnej vody.

7. Pozri tasmánsky diabol

Všetci sme si užili show Bugs Bunny & Tweety, ktorá vyrastala, ako aj s ohľadom na to, že sme deti, predpokladali sme, že Taz býval v Tasmánii!

No, robí, rovnako ako je celkom jednoduchý. Aj keď sú skôr ohrozené, môžete ich vidieť v Bonorong Wildlife Sanctuary neďaleko Hobartu. Môžete ich tiež objaviť v tasmánskom diabole Unzoo alebo Zoodoo 6 kilometrov od Richmondu. Ako milovníci, ktorí nie sú milovníci, sa nám tieto možnosti páčia skutočné zoologické záhrady.

Nájdete dostatok vecí na vystúpenie v Tasmánii? Rovnako skontrolujte: Najlepšie hotely a hostely v Austrálii
8. Prejdite sa v levandule

Návšteva Tasmánie na začiatku roka? Máte šťastie! Jednou z najzvláštnejších vecí, ktoré sa dá hrať v Tasmánii, je prechádzka (alebo piknik) v fantastických fialových poliach levandule, ktoré prikrývajú pôdu v Bridestowe Estate na ďalekom severe.

Polia zvyčajne kvitnú vo februári, ale často ich môžete vidieť už v januári.

9. Nebezpečenstvo

Nie, neposkytujem veci, ktoré by som mal byť opatrný, keď na ostrove je stále zoznam vecí, ktoré sa majú hrať v Tasmánii. Nebezpečenstvá sú skutočne horská odroda vo vnútri národného parku Freycinet a sú pomenované podľa regionálneho kapitána veľryby Richard Hazard.

Nebezpečenstvá sú najlepšie videné v zlatej hodine (spolu s Hobartovým nábrežím a Mt.wellingtonom). Rockové útvary ožívajú neskoro popoludní (alebo skoro ráno) slnečné svetlo.

10. Národný park Cradle Mountain

Toto je už dlho jednou z najlepších vecí, ktoré sa dá hrať v Tasmánii, ako aj veľa návštevníkov ostrova bude chcieť urobiť výlet. Národný park Cradle Mountain je absolútne úchvatný a existuje veľa turistických tratí a turistických trás. K dispozícii je veľa denných túr, avšak oveľa neohrozenejšie sa určite bude chcieť pustiť do mimoriadneho 6 -dňového výletu medzi Cradle Mountain a Národným parkom Lake St Clair.

☞ Vyskúšajte viac: Najlepšie cestovné batohy roka

Tento epos, avšak mimoriadne uskutočniteľný výlet by sa mohol rýchlo poskytnúť ako vlastná vec, ktorá sa dá vystupovať v Tasmánii. Nie je to také ťažké, ako sa dá urobiť samostatne alebo ako súčasť skupinovej exkurzie (ceny začínajú okolo 3 000 dolárov).

Ak dokážete urobiť iba jednu vec na tomto zozname vecí, ktoré sa majú hrať v Tasmánii, urobte z toho, aby ste sa pozreli na národný park Cradle Mountain a pokúste sa ovládnuť 6 -dňový výlet, ak máte čas.

Viac vecí na vystúpenie v Tasmánii?

V Tasmánii je v skutočnosti veľa vecí, ktoré ich všetky uvedú tu. Môžete objaviť zoznamy 15, 20 alebo 50 vecí, ktoré môžete hrať v Tasmánii inde, rovnako ako sú skvelé, ale strávili sme dlhý čas zúžením tohto zoznamu iba na top 10, čo je najlepšia suma v Tvar na 2 – 3 -týždňový výlet v Tasmánii.

Čo nám chýbalo? Ak rozumiete niektorým veciam, ktoré by ste mali hrať v Tasmánii, že ste zapnete tento zoznam, povedzte nám v komentároch nižšie!

Páči sa mi tento článok? Pripnúť!

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kozy na ceste je partnerom Amazonu, ako aj pridruženou spoločnosťou pre niektorých ďalších maloobchodníkov. To naznačuje, že provízie robíme, ak kliknete na odkazy na našom blogu, ako aj nákup od týchto maloobchodníkov.