S prakticky neznesiteľným teplom v týchto dňoch vždy hľadáme spôsoby, ako úžasne dole. Rovnako ako jeden z najtypickejších je chladné jedlo a nápoje. V posledných týždňoch som konzumoval toľko halo-halo, zmrzliny, ľadové cukrovinky a čokoľvek! Avšak s obmedzeným harmonogramom out out je ťažké ich neustále kúpiť, takže si robíme vlastné ľadové dobroty.

Vyrábame ľadové cukríky, pretože je to veľmi ľahké vyrobiť, ale nevedel som však, že by ste mohli ľahko vyrobiť zmrzlinu, kým som nevidel videonahrávky online. Väčšina receptov používa iba niekoľko ingrediencií. Rovnako by to mohla byť zábavná aktivita, ktorá má spoločnú s deťmi!

Toto sú niektoré z receptov na zmrzlinu na YouTube, ktoré by ste mohli ľahko sledovať. Tieto recepty sú dosť lacné, takže sa nemusíte báť, ak máte rozpočet.

Čo je v tomto sprievodcovi pokryté?

Zmrzlina
Oreo zmrzlina
Zmrzlina na kávu
Fudgee bar zmrzlina koláč
Avokádová zmrzlina
Sendvič na zmrzlinu
Ovocný šalát ľad
Zmrzlina
Zmrzlina z mliečneho čaju
Banánová zmrzlina
Viac tipov na YouTube ⬇ súvisiace príspevky:

Zmrzlina

Letná sezóna je tiež mangová sezóna na Filipínach. Zvyčajne si užívame jesť ovocie sama o sebe alebo sa premeniť na osviežujúci smoothie. Mango Float je pre nás tiež typický dezert, avšak v tomto videu nám JHO Faith ukazuje, ako si vyrobiť našu vlastnú zmrzlinu na mango. Na tento recept potrebujete iba všetky účelové krémové, kondenzované mlieko, ako aj samozrejme mango.

✅ Prihláste sa na odber JHO Faith TU!

Oreo zmrzlina

Ako cookies a milenec smotany by som určite vyskúšal tento recept na zmrzlinu Oreo z kuchynského jedla. S iba tromi ingredienciami vrátane Oreo môžete sledovať tento recept bez potu!

✅ Prihláste sa na odber kuchárskej foodie tu!

Zmrzlina na kávu

Kirbyyy zdieľa recept na zmrzlinu na kávu, ktorý používa iba tri ingrediencie pre základňu. Samozrejme môžete pridať požadovanú ozdobu. V tomto videu použil na zálievky čokoládové lupienky, ako aj kešu.

✅ Prihláste sa na odber Kirbyyy tu!

Fudgee bar zmrzlina koláč

Je ťažké kúpiť si zmrzlinové koláče, pretože sa zvyčajne topí, ak nie je zabalené do izolovanej tašky. Vďaka tomuto jednoduchému receptu z Neri’s Kitchen si môžete teraz pripraviť jeden a vychutnať si ho doma. Potrebujete iba 10 kusov fudgee baru, všetkých účelových krémov, ako aj kondenzovaného mlieka, ako aj ste všetci nastavení.

✅ Prihláste sa k odberu Neri’s Kitchen TU!

Avokádová zmrzlina

Ďalším ovocím, ktoré je hojné počas letnej sezóny, je avokádo. Pinoy atď. Ukazuje, ako v tomto videu vyrobiť zmrzlinu avokádov. Môžete tiež pridať svoju možnosť orechov do zmesi, aby ste do svojej domácej zmrzliny pridali nejakú chrumkavosť.

✅ Prihláste sa na odber Pinoy atď.

Sendvič na zmrzlinu

365 dní Pinoy Food’s Milo Ice Cream Sandwich je perfektné občerstvenie. Potrebujete len niekoľko ingrediencií, aby ste vytvorili zmrzlinu Milo, vložte ju medzi dva sušienky Graham a tiež ju udržiavajte v mrazničke na pár hodín.

✅ Prihláste sa na odber 365 dní Pinoy Food tu!

Ovocný šalát ľad

Tento recept od spoločnosti Micoel EF mi pripomína zmrzlinu šalátov Buko, ktorú sme kúpili, keď sme boli mladí. Tento recept môžete ľahko sledovať. Ak chcete, aby to bolo viac ako nostalgická zmrzlina na šalát Buko, môžete pridať nejaký skartovaný mladý kokos.

✅ Prihláste sa na odber MICOEL EF TU!

Zmrzlina

Rovnako ako ostatné recepty na zmrzlinu, aj tento od Foodiy Reyna používa iba tri ingrediencie. Stačí bičovať ingrediencie spolu rovnako, ako aj so syrovou zmrzlinou. V tomto videu pridala kocky syrov, aby sa z neho stala robustná tvorba syra.

✅ Prihláste sa na odber Foodiy Reyna tu!

Zmrzlina z mliečneho čaju

Skúšali ste už predtým zmrzlinu na mlieko? Ak ste ešte nemohli sledovať toto video od Anna Cuerpo. Ak chcete pre tento recept vyrobiť mliečny čaj, stačí zohrejte mlieko, pridajte 6 vreciek čierneho čaju a postupujte podľa krokov vo videu. Na celkovú zmrzlinu na mliečny čaj ju môžete korunovať pomocou perlov Tapioca.

✅ Prihláste sa na odber Anna Cuerpo tu!

Banánová zmrzlina

Ak hľadáte zdravú zmrzlinu, ktorú si môžete pripraviť doma, vegetariánsky recept má jednu. Táto banánová zmrzlina je taká ľahká, že nepotrebujete nič, ale banány. Môžete tiež pridať zálievky, ako chcete.

✅ Prihláste sa na odber vegetariánskeho receptu tu!

2020 • 5 • 17

Viac tipov na YouTube ⬇

Súvisiace príspevky:

Citrónový koláč: kde jesť v Sagade, Filipíny

Chuť Siem Reap, Kambodža

Kerbside kuchyňa v Bangkoku v Thajsku

Skúšam Fugu, smrteľnú pochúťku Japonska

Kde jesť v La Union: San Juan Food Trip

12 Jednoduché, ako aj recepty na konzervách v konzervách

MANG Inasal DODÁVKA: Zoznam otvorených vetiev + pripravené na varenie na vyzdvihnutie

10 receptov na tortu bez pečenia: Nie je potrebná žiadna rúra!