, môžu mať za následok zážitok a objav, keď sa pozriete na nové cesty, ako aj regióny vašej metódy do cieľa. . Tieto cesty často vinú s vzdialenými miestami, ktoré sa nakoniec cítia ako uprostred ničoho. Ak sa vaše autá a nákladné autá rozpadnú v oblasti, ktorá je vzdialená početné kilometre od najbližšieho mesta, mali by ste byť pripravení riešiť túto situáciu. Pri príslušnej príprave, ako aj akčnom programe sa budete cítiť bezrizikovo a menej stresovaní v situácii, ktoré výkon vášho vozidla klesá. Tu je sprievodca, čo robiť, ak sa vaše autá a nákladné autá rozpadnú uprostred ničoho:

Prevencia

Nakoniec nechcete skončiť v situácii, keď ste uviaznutí poškodeným autom. Môžete znížiť nebezpečenstvo, že sa to bude diať tým, že vaše auto je v skvelom funkčnom stave. Pred dlhým výletom sa uistite, že sa zmenili základné veci, ako je ropa, ako aj chladiaca kvapalina, ako aj vaše pneumatiky sa otáčali. Ak chcete byť dodatočne opatrní, môžete si vziať svoje autá a nákladné auto do svojho regionálneho mechanika na vyladenie, kde môže prehliadať akýkoľvek typ anomálií. Okrem toho je skvelým usmernením o tom, že vaša nádrž na ukladanie plynu by mala byť vždy oveľa viac ako polovica plná, najmä ak pochopíte, že budete početný kilometrov od blízkych miest.

Posúdiť okolnosť, ako aj okolie

V prípade, že sa vaše autá a nákladné autá rozpadnú, nepropadajte panike. Aj keď je to poľutovaniahodná udalosť, chcete si nechať svoj rozum o vás, aby ste mohli správne vyhodnotiť okolnosti, ako aj vaše okolie. Zhlboka sa nadýchnite a rozhliadnite sa. Videli ste ďalšie autá a nákladné autá, keď ste boli na tomto úseku cesty? Je pravdepodobné, že skvelý Samaritán bude jazdiť a môže pomôcť? Ak dokážete interagovať s automobilovou službou, vyhľadajte križovatky alebo míľové značky, ktoré pomôžu identifikovať vaše konkrétne miesto. Ministerstvo verejnej bezpečnosti v Texase tiež naznačuje, že parkujete na ceste na ceste, zapnite bliky a nechajte otvorené kapotu vozidla. Toto je skvelé usmernenie, či ste v osamelej hviezde špecifikujte alebo nie.

Zostaňte s autom

Mali by ste zostať vo svojich autách a nákladnom vozidle, aby ste chránili svoje cennosti a mali by ste mať útočisko v situácii nebezpečných podmienok životného prostredia. Napríklad, ak ste v chladnejšom regióne, ako aj sneženie je možnosť, nechcete byť ešte viac uviaznutí, pretože ste odišli z auta. Rovnako tak, ako ste v neúrodnej oblasti, nechcete ohroziť teplé vyčerpanie, ako aj číre. Ak ste videli benzínovú stanicu blízko a cítili ste sa, že je to krátky trek, mali by ste zložiť svoje informácie a nechať ich nechať na čelnom skle alebo na prístrojovej doske. Zahrňte svoje meno, dátum, čas, ktorý ste odišli, smer, ktorým idete, mená kohokoľvek, s kým idete, ako aj taniere vášho vozidla.

Núdzové zásoby

Predtým, ako odídete na cestu, zabaľte núdzové potreby, ktoré vám pomôžu, keď ste v štipku. Prineste si so sebou náradie automobilov a nákladných automobilov vo svojom kufri v situácii v situácii, ktoré je ľahké oprava. Môže to zahŕňať niektoré zásuvky, kliešte, skrutkovače, ako aj šesťhranné kľúče. Okrem toho by ste mali mať úplne prvú súpravu pomoci, ktorá dokáže liečiť akékoľvek zranenia, ďalšiu sadu oblečenia, ako aj topánok, ako aj nejakú fóliu, tepelné prikrývky, ktoré vás udrží v teple. Udržujte nejaké núdzové jedlo vo svojich autách a nákladných vozidlách, ktoré nie sú možné, vrátane balenej vody, múrových barov, náročných cukroviniek, sušeného ovocia a zmesi ciest.

Opravy

Po zistení pomoci okamžite vezmite svoje autá a nákladné auto do najbližšieho obchodu s automobilmi. Využívané zmluvy o automobiloch a nákladných vozidlách sú nevyhnutné na zníženie množstva nákladov na vreckové pri opravách. Pri príprave na cestu sa pozrite na investovanie do zmluvy od firmy, ako je napríklad ochrana môjho auta, ktoré poskytuje služby servisu, ktoré pokrývajú údržbu. Psychologicky sa pripravte na opravy, aby ste v situácii trvali aspoň jeden deň alebo dva, čo musí mechanik kúpiť diely. Umožní vám to prijať nepredvídané a šťastne vyskúšať mesto, ktoré ste inak mohli prehliadnuť.

Rozdelenie na mieste, ktoré je veľa kilometrov od najbližšieho mesta, je nervózne, je to však okolnosť, na ktorú sa môžete rýchlo pripraviť, ako aj urobiť pragmatické kroky na nápravu. Vďaka najlepším zdrojom a krokom si môžete udržať bezrizikovú a napraviť svoje autá a nákladné auto, ako aj späť na otvorenú cestu. Veľa šťastia!

Súvisiaci

Top 5 bezpečnostných krokov pre domácnosť, na ktoré sa dá premýšľať pred cestou, vaša domácnosť zabalila všetky svoje veci, zvládli ste ho, aby ste ho napchali do kufra, a tiež ste si tiež zásobili chladič s preferovaným občerstvením každého. Sme si istí, že ste na pozoruhodnomnull