Kam chcete ísť, aby ste sa pomstili za zákazy cestovania? Vďaka vyhliadkam jednoduchého cestovania stále na vzdialenom horizonte je tu určitá cestovná motivácia, aby sme sa všetci pripravili na to, aby sa naše cestovné sny stali skutočnosťou.

Je vynikajúce, čo sa deje, keď musíte zostať doma, nie je to tak. Vaša myseľ fermentuje významné bubliny konceptov, kam ísť, ako aj veci, ktoré vidia, že sa rozširujú v úplných itinerároch.

Aj keď sme boli uzemnení, Jim, rovnako ako som to urobil veľa. Rovnako ako je nepríjemné uveriť presne, ako ďaleko sa z týchto vecí v súčasnosti dosahujú, vytvorili sme niekoľko skvelých cestovných cieľov.

Tu je sedem okamihov cestovnej motivácie, aby sa vaše mozgové bublal, až kým nebudete všetci zabaliť svoj kufor na odchod.

Náš zoznam hitov pomsty – 7 vecí, ktoré skutočne chceme urobiť

Kimberley v luxusu

Už sme boli na austrálskom divokom severozápade, avšak plavba s Ponantom z Broome do Darwina by bola neuveriteľná.

Na jednej strane, nekonečné bazény, vybavenie Hermes Katle, ako aj francúzske ponuky so zodpovedajúcimi vínami. Na druhej strane, dobrodružstvá zverokruhu, profesionálni sprievodcovia, ako aj ďalekosiahle destinácie, ktoré zriedka cítia ľudskú stopu.

Rovnako sledujeme Ponant na Galapágy alebo dokonca na východnú Antarktídu. Ten by bol na palube svojho nového veliteľa Le Comarcot-prvého hybridného elektrického polárneho prieskumníka na svete.

Obrázok s láskavým dovolením spoločnosti Ponant

Južné svetlá zo vzduchu

Vidieť, že Aurora bola v našom zozname kontajnerov, pretože predtým, ako sme sa uspokojili – sme dokonca išli na Island v polovici zimy, aby sme ich videli. Bolo to zamračené.

Takže keď sme počuli, že Park Hyatt Auckland má zážitok, keď môžete vidieť Aurora Australis zo vzduchu, boli sme veľmi nadšení.

Je to korunovací deň na štvordňovom itinerári, ktorý zahŕňa plavby katamaranom, jaskyne červov, rafting Blackwater, lietajúce na turné po filme Hobbiton Film, ako aj lekársky kúpeľný deň.

Park Hyatt Auckland vám letí vysoko nad mrakmi, aby ste videli blikajúce farby južných svetiel. Let je úplne zabezpečený, rovnako ako ste spolu s profesionálnymi astronómami, ako aj profesionálnymi fotografmi.

Postupujte po stopách mníchov shinto, ako aj samuraj

Od hôr Hokkaido v japonskom ďalekom severu po tropické ostrovy Okinawa na juhu je v krajine vychádzajúceho slnka toľko, čo vidíme. Mať nohy na zemi je však jedinou metódou, ako skutočne porozumieť týmto miestam.

Walk Japan ponúka vedené, ako aj viacdňové túry vedené v celej krajine, a vystavuje návštevníkom metódy, ako aj kultúru, ktorú väčšina nikdy nezažije.

Páči sa nám Japonsko, takže porozumieť krajine na takomto osobnom základe by bolo neuveriteľné.

Obrázok s láskavým dovolením spoločnosti Walk Japan

Tahiti po mori

Každý sníva o návšteve Tahitiho, avšak presne čo tak skontrolovať toto slávne francúzske polynézske súostrovie?

V roku 2019 pridala špičková značka Ponant do svojej pôsobivej flotily veľkú loď Le Paul Gauguin.

Vďaka plytkému konceptu bol Le Paul Gauguin postavený na mieru, aby sa orientoval v zložitých vodných cestách týchto tichomorských ostrovov, ako aj atoly založené na útesoch.

Od finančnej paeete sa Le Paul Gauguin pláva do Huahine, Motu Mahana v Taha, Bora Bora, potom späť na Papeete Via Moorena. Všetkých 165 kajutov a apartmánov má výhľad na vodu, ako aj 70% má osobné balkóny.

Neveríme tomu ako plavbu, skôr ako konečný bungalov s ovládačom, ktorý s vami cestuje!

Čerešňové kvety na jeseň

Sakura je jednou z hlavných japonských turistických atrakcií, ako aj spravodlivo. Z väčšej časti však stromy kvitnú iba takto na jar niekoľko týždňov.

Avšak v prefektúre Aichi v okrese Obara sa Sakura vyskytuje oveľa neskôr v roku na jeseň.

Zmiešaný s krásnymi ružovými a bielymi mrakmi kvetov z čerešňových kvetov je neuveriteľným plameňom a russetom jesenných listov, čo vytvára skutočne ohromujúcu podívanú.

Obrázok s láskavým dovolením Aichi teraz

Nový Zéland v najvýraznejšom bode, ako aj prvý východ slnka

Novozélandským severným ostrovom zriedka dostáva úverovú históriu, ktorú je splatná, ako aj Gisborne, ako aj región Tairawhiti na ďalekom východnom pobreží je vynikajúcim príkladom.

Zdá sa, že na extrémne okraji sveta majáky Tairawhitiho východného mysu vyzdvihujú Tichý oceán a čaká na každú východu slnka. V skutočnosti, kvôli svojej zemepisnej šírke a nadmorskej výške je tento tvrdý útes s jasne bielym vežou úplne prvým miestom na svete, ktoré každé ráno uvidí slnko.

Ach, rovnako ako som spomenul Tairawhitiho región Chardonnay v NZ?

Obrázok s láskavým dovolením Tairawhiti Gisborne

Viac zo všetkého!

Možno si myslíte, že je to trochu podvádzanie, ale nemôžeme sa dočkať, až sa vrátime do niekoľkých našich obľúbených miest, aby sme ich videli viac.

Pozrite sa na viac našich príbehov z nášho cieľa aAll-Stars tu:
Thajsko, Taliansko, USA, Južná Afrika, ako aj Spojené kráľovstvo.