Ak by niekedy existoval náznak toho, že sa pohybujeme stále lepšie na Vianoce, ako aj na oslavu, je to tento týždeň zábava a hry v HQ. Začali sme nadmerné rozkladanie v silnom štýle s niektorými výnimočnými vecami, ktoré sa dajú jesť, napiť sa, ako aj na to.

Rovnako sme prišli s fantastickou inšpiráciou pre to, aby boli vaše dátumové noci o niečo viac sezónnejšie s našimi najlepšími nápadmi vianočných rande.

Dúfame, že sa vám páči posledný novembrový týždeň (chápem – nemôžem tomu uveriť) – tu je naše najaktuálnejšie vydanie IG, ktoré vám pomôže váš týždeň.

Na zdravie

Jim a Christina XX

Ak ste to ešte neurobili, absolútne naznačuje rovnako ako náš pravidelný bulletin, ktorý vysielam každý piatok. V ňom je zhrnutie článkov týždňa plus správy o tom, čo sa s nami deje. Rovnako vám poskytujeme osobitné oznámenie o všetkých typoch súťaží, ktoré prevádzkujeme, alebo o cenách, ktoré poskytujeme preč.

Kliknutím doprava tu získate náš informačný bulletin, ako aj naša bezplatná elektronická kniha o cestovaní.

Dnes večer sme s našim neuveriteľným kamarátom Stephom z Lipstickandcake.com, aby sme sa najedlo, ako aj trochu rozhovoru. Steph sa trieka okolo toho, čo špecifikuje dosť nedávno, ako aj medzi našimi záloveniami, je to tiež dlhé.

Prišli sme na nedávno otvorené električky v Forest Lodge vo vnútornom západe Sydney. Ako už názov napovedá, je na mieste starej električkovej depotovej ideálu, kde sa na závodnej dráhe pretekárov Harold Park, ako aj pretekárskej dráhy.

Teraz je to vynikajúci kolektív niektorých mimoriadne príťažlivých reštaurácií, kaviarní delis a obchodov s bielym vínom. Po veľkej miere sme vybrali mäsiara, ako aj farmár, ktorý používa výbeh s výhodou doštičiek celkom veľkého rozsahu na výber dosiek vrátane vynikajúceho výberu steakov.

Títo ľudia boli otvorení len o niečo viac ako mesiac, rovnako ako stále existujú nejaké zlomy, aby mohli cvičiť, ale verím, že toto miesto skončí solídnou voľbou pre ľudí, ktorí sa snažia nájsť zábavné jedlo.

Podobne je tu výstup Gelato Messina, ktorý je skutočným výrobcom ponúk. Sme obrovskými fanúšikmi toho, čo títo ľudia robia. Pani Romance je trochu gelato orech. Práve tu poskytuje svoje profesionálne porozumenie tejto téme – rozdiel medzi zmrzlinou a gelato.

Dnes ráno sme v absolútne senzačnom Chiswicku vo Woollahre na brunch s hlavným vinárom domu Arras z Tasmánie. Máme tu, aby sme zažili ich rozmanitosť ocenených iskrivých vín a objavili oveľa viac o vinárstve.

Nielenže je hlavný vinár Ed Carr zaujímavý gent s mimoriadnou bankou porozumenia, ako aj skúseností, ktoré je pripravený zdieľať, šumivé biele víno, ktoré vyrobil, je vynikajúce. Šéfkuchár Tom Haynes vykonal oslnivú úlohu, ktorá zodpovedá inému šumivé biele víno s 5 programami, ktoré si užívame.

Bolo to mimoriadne jedlo – potom by ste to však očakávali od jednej z reštaurácií v Arsenale Matta Morana. Šumivé bolo senzačné, ako aj šéfkuchár Tom Haynes vykonal oslnivú úlohu, ktorá zodpovedala jedlu – dokonca aj Ed ohromil. Tu je rýchly rozpad ponuky, ako aj šumivý, ktorý vám ukáže, že bubliny sa môžu skutočne rozhodnúť pre všetko:

Canapé ustrice s liči, ako aj údeným baklažánom s čiernym cesnakom, ako aj cícer, sa zhodujú s domom Arras Brut Elite NV Cuveé 901.

Zánik tasmánskeho žltého Kingfish Sashimi, Peach, ako aj mandle, sa zhodovali s domovom Arras Blanc de Blancs ’07.

Druhý program Roast Duck, Cherry a Artichoke, ktorý sa zhodoval s Hoa Grand Vintage 2007-toto je môj veľmi milovaný a aj keď skontrolujeme neskôr, zistíme, že je to ich veľa nákladných v rozsahu!

Hlavný program krásne uvareného sviečkového steak s hubami Aussie, ako aj Madeira (áno, steak so šumivým), sa zhodoval s domovom Arras EJ neskoro znechuteného v roku 2002.

Dezert je – ako vidíte – jahody, citrón Omage Blanc a Black Pepper na ShortBread sa zhodujú s domovom Arras Rosé 2006. Toto biele víno si práve vybralo cenu za najlepšie šumivé na National White Wine Awards. Vynikajúce, nehovoriac o chutných!

Aké neuveriteľné jedlo, ako aj rozmanitý výber šumivého, nikdy by ste neočakávali, že sa rozhodnete pre veľa rôznych druhov jedla. Rovnako ako rozmanitosť nákladov skutočne robí túto značku skvelou voľbou pre veľa rozpočtov. Navyše je to austrálske vinárstvo, čo je niečo, čo sme tak veľmi radi, že by sme mohli podporovať.

Skutočne sme písali o zhode so šampanským, ako aj o šumivých bielom víne práve tu – aj keď nie s týmto typom detailov. Objavte oveľa viac o tom, ako presne spárovať bubliny s večerou.

Po jedle sme absolútne plnení, ale robíme našu metódu pre Pyrmont Ferry Wharf (áno, tí z vás zo Sydney uznávajú, že je to legendárna cesta všetka metóda od Woollahry, HoweVer je skutočne autobus, ktorý ide celú cestu) a zastavte sa v Gelato Messina pri hviezde.

Naznačujem, že by bolo neúctivé, že?!

Tento týždeň začíname naši na Vianoce s publikovaním o tom, ako udržiavať všetko úžasné v romantickom oddelení, zatiaľ čo všetci okolo vás sa zbláznia do vývoja rovnako ako hlúpe obdobie.

Tu sú naše najlepších 7 konceptov rande, aby ste udržali vaše vianočné sladké!

Dnes sme späť na trajekte, ale tentokrát sme na našej metóde na letisku. Skutočne sme nadšení, že ideme rovnako ako Brisbane, aby sme videli môjho súrodenca a jeho očarujúcu rodinu. Je to už nejaký čas vzhľadom na to, že naša posledná návšteva, takže mám pocit, že to bude dobré!

Ahoj Brisvegas! Je skvelé byť späť v Riverside City. Som si istý, že máme víkend, aby sme mali na pamäti pred nami. Očakávam veľké ponuky jedla, bieleho vína, ako aj kopanie rozhovorov na slnku!

Prvé očakávanie: Tick! Toto je Haloumi Burger pani Romance z Preece’s v móle v Redcliffe. Je dokonca k dispozícii v prekvapivo chutnej čiernej uhlí. Dobre vybrané, pani R!

A toto je mólo. Toto je skutočne plná farba – slnko sa jej ešte neukázalo, ale som si istý, že ju v určitom okamihu uvidíme.

Nemôžem skutočne povedať, či je to modrá obloha alebo len oveľa viac búrkových mrakov v pozadí, ale pláž stále vyzerá celkom dobre, však? Je skvelé byť späť v Queenslande.

Vraty do nášho času na Kube práve tu v Redcliffe. Práve tu sú rutinné zhromaždenia vozidla na tomto severnom polostrove predmestí Brisbane, ako aj to je (pravdepodobne) jedným z nich. Potom to môže byť len náhoda, však?

Aký neuveriteľný víkend to bolo s Fam. Ako vidíte, dokonca aj oveľa viac jedla, ako aj pitie, aby ste sa dali potešiť dnes popoludní. Dúfam, že to nie je také dlhé čakanie medzi teraz, ako aj našim ďalším smerom k týmto mimoriadne špeciálnym ľuďom.

A ako vidíte, slnko pre nás nakoniec vyšlo!

Cestovná rekapitulácia tohto týždňa

Každý týždeň sa vraciame späť v čase cez niekoľko našich najobľúbenejších cestovných destinácií, ktoré využívajú nikdy predtým nevídané obrázky našich ciest. Tu sme sa tento týždeň obzerali späť.

Na konci našej dennej jazdy zo San Diega sa nakoniec objavíme v hoteli Ace v Palm Springs. Nie je o nič lepšie, ako sa vo svojom úžasnom Mustangu zvrhnite do jedného z najstrálnejších hotelov v meste, ktorý sa chápe ako Hollywoodovo ihrisko!

Pobyt v hoteli Ace je veľmi nevyhnutnosťou, ale tiež sme napísali o našich ďalších obľúbených hoteloch v tomto bizarnom púštnom meste, ktoré stále udržali tento súčasný vzhľad v polovici storočia. Tu je náš hotel Palm Springs.

Koľko je vačka ako jasne červená zem, hlboká ekologická vegetácia, ako aj krištáľová modrá obloha Viñales na Kube. Toto je prvotriedna krajina poľnohospodárstva s tabakom, ako aj tam, kde začínajú svoj život extrémne najlepších kubánskych cigár. Stodola je tabaková sušiaca chata, kde sa ukladajú zberané listy tabaku, sušené a fermentované pred poslaním do tovární cigariet po celej krajine.

Páči sa nám Kuba, rovnako ako sa nemôžeme dočkať, až sa vrátime. Medzitým sme napísali veľa o našej ceste – tu je odkaz na našu knižnicu cestovania, ako aj na Kube.

Nie je nič lepšie ako pocit piesku medzi vašimi prstami!

Páči sa mi palma! Pochádzajúc z Veľkej Británie je pre mňa stále neobvyklé, že ich vidím kdekoľvek tu v mojom objatom dome Austrálie, avšak v slnečných dňoch nie je nič lepšie ako sedieť pod jedným!

Na zdravie! Je niečo oveľa lepšie ako pohár bublinky pri západe slnka s takýmto spôsobom? Sme v hoteli Watsons Bay Shop v Sydney – aká nádherná oblasť na drink a večeru.

Jeden z mnohých hudobných, ako aj tanečných klubov v Havane na Kube. Podobne mimoriadne dymový – avšak aká neuveriteľná atmosféra! Aj keď získate skvelé ponuky Hawkers, ktorí vám hovoria, že existuje tanečný klub – zvyčajne niečo okolo titulu Buena Vista Social Club – v Havane zdvorilo upadá. Najlepšou metódou na objavenie skvelej hudby tu na Kube je dodržiavanie uší. Nikdy nie je ďaleko za ďalší roh!

Pre naše ďalšie nápady na cestovanie pre túto zaujímavú krajinu skontrolujte našu zadnú knižnicu Kuby tu.

Staré americké vozidlá na Kube sú také slávne a fascinujúco dobre udržiavané. V porovnaní s rozpadajúcimi sa rozpadajúcimi sa múrmi mnohých starých budov – najmä tu v Starom Meste Havana, sú vozidlá zo 40. a 50. rokov v neuveriteľnom stave.

Dúfame, že ste sa tešili z tohto týždňového vydania IG. Majte fantastický týždeň. J&C X

Obrázky pána aj pani Romance prostredníctvom Instagramu: @Mrandmrsromance.