Papua Nová Guinea je moja 141. krajina! Bol som trochu znepokojený, keby som bol schopný nastúpiť na let, pretože boli plne rezervované, pretože mnoho letov s Air Niugini bolo zrušených kvôli erupcii sopky Taal. Aj keď pri príchode letu do Port Moresby došlo k hodinovému oneskoreniu, bol som šťastne zozbieraný z letového terminálu personál z Hilton Port Moresby, ktorý držal celý môj pobyt.

Papua-Nová Guinea je bezplatným vízom na 60 dní pre držiteľov filipínskeho pasu; Rozhodol som sa však získať E-Visa za 50 USD za oveľa ľahší proces. V PNG pracuje veľa filipínskych Ofws, takže som ich rád, že ich môžem počas mojej cesty uspokojiť. Papua Nová Guinea nebola „nebezpečná alebo nudná“, bola však plná zábavy a priateľských miestnych obyvateľov. Môj pobyt v Hilton Port Moresby bol tiež fantastický. Tu je moje hodnotenie tohto hotela v Papue -Novej Guinei.

Ďalšie články, ktoré môžete čítať:

Visa Free Guide to Papua Nová Guinea

Zoznam najlepších špičkových hotelov v Papue-Novej Guinei

Konečný zoznam najlepších hotelov v Austrálii – Backpacking to Luxury

Najlepšie špičkové hotely na Novom Zélande

Zoznam najlepších hotelov v Arkansase v USA-od lacných po špičkové hotely

Obsah

O Hilton Port Moresby
Moja izba
Jedlo
Služba v Hilton Port Moresby
Miesto
Čo vystupovať v Port Moresby
Často sa pýtali obavy z Hilton Port Moresby
Prečo by som rád zostal v Hilton Port Moresby

O Hilton Port Moresby

Hilton Port Moresby je hotel v okrese Hohola, ktorý predstavuje spôsob života PNG, ako aj dedičstvo. Má pôsobivé vybavenie; 5 reštaurácií, vonkajší bazén, ako aj fyzické fitnescentrum. Tento 5-hviezdičkový hotel nie je len fantastickým miestom na spanie alebo kopanie späť, ale tiež ponúka ohromujúci výhľad, ako aj v blízkosti nákupných centier, ako aj kongresového centra v Kutubu. Vychutnajte si 212 elegantných priestorov, ako aj apartmány, ktoré tento hotel ponúka.

Moja izba

V Hilton Port Moresby som dostal priestor kráľa. Má obvyklé vibrácie Hilton, rovnako ako som bol šťastný, pretože som dostal vítaný kvety, ako aj súpravu so suvenírom pre Jonathana. Priestor bol mimoriadne priestranný s veľkou pohodlnou posteľou okrem štyroch našuchorených vankúšov. Kúpeľňa bola tiež obrovská so sprchou a tiež sa mi páčila jednoduchý štýl aj okrúhle zrkadlo. Toaletné potreby boli rozkošné aj vo vnútri krabice. Môj priestor tiež predstavoval televízor s plochou obrazovkou a fantastický výhľad na mesto a hory. Štýl na čele sa tiež nachádza jedinečný štýl Papua -Novej Guiney.

Tu sú tiež priestory ponúkané v Hilton Port Moresby:

King Space (so zdravotným postihnutím, ako aj prístup k nezávislosti)-klimatizovaný priestor s mimoriadne veľkým posteľom, ktorý ponúka výhľad na záhradu, hory alebo mesto

Dvojitý priestor-klimatizovaný priestor s dvoma manželskými posteľami, ktoré môžu byť skvelé pre troch hostí

Executive King Suite-klimatizovaný dvojizbový apartmán s obývacou izbou, osobná spálňa kráľa s toaletou pre hostí. Existuje tiež špeciálny prístup k obývacej miestnosti

Jedlo

Pozval som niekoľko ľudí, aby sa so mnou pripojili na večeru so mnou v jednej z reštaurácií Hilton Port Moresby’s – Mumu, Tito Eddie, ako aj jeho syna Eryka, ktorý som spokojný s letom, ako aj jedného z našich čitateľov, Wella. Reštaurácia MUMU podáva regionálne jedlá, jedlá sú obrovské a sú pripravené na rodinný štýl. Skvelá vec, ktorú som nebol sám, pretože to bude ťažké jesť všetko.

Fotografie nerobia spravodlivosť; Vyzerajú šťavnaté a chutné na obrázkoch – rovnako ako áno, sú mimoriadne chutné a prekračujú očakávania.

Služba v Hilton Port Moresby

Pracovníci sú mimoriadne ústretoví a plné vysokej energie. Aj keď sme boli oneskorení, raketoplán na mňa čakal. Hlavná concierge, mama raga (moja mama v PNG), sa ku mne pripojila počas môjho denného turné v Port Moresby dokonca aj v deň voľna. Personál je určite svetová trieda, pretože sú neuveriteľne pohostinní, dobre vyškolení a priateľskí.

Miesto

Hotel, Hilton Port Moresby, sa nachádza v Hhola, Port Moresby. Je to len 7 kilometrov od letového terminálu, ako aj vo vládnom okrese. Je tiež spojená s cestou do kongresového centra Kutubu, ktorá je fantastickou oblasťou pre umelecké podujatia. Hotel je tiež len pár minút od turistických atrakcií alebo rekreačnej oblasti v Port Moresby. Je to vynikajúca voľba pre tých, ktorí sa chcú potulovať po meste financovania!

Čo vystupovať v Port Moresby

Spočiatku som si želal ísť potápanie potápania, avšak kvôli svojej chrípke som zmenil svoje inull