tento týždeň boli pre nás veľmi zábavné. Teplejšie počasie tu v Sydney a nová sezóna znamenalo veľa nových vecí. Boli sme tiež zaneprázdnení doháňaním priateľov, čo je vždy dobrá vec.

Sme tiež nadšení z druhej polovice októbra, keď sa Sydney pripravuje na vynikajúce podujatia založené na pive. Pozrite sa na naše zhrnutie, kam ísť tento október, na najlepších festivaloch piva Aussie.

Ale aj tak, s týmto týždňovým vydaním IG…

Toto je jeden z koktailov v novom jarnom a letnom menu v našom novom preferovanom mestskom bare – Grain. Najlepšie vedľa kruhového nábrežia na okraji skaly, najstaršej časti Sydney, je súčasťou hotela Four Seasons. Nezdá sa však, že by som bol v hotelovom bare, v ktorom sme boli.

Je to pohodlné, sofistikované a má skvelý výhľad na ulicu. Vidím pani Romance a odvíjam sa jedným z týchto koktailov a robím niekoľko hlavných ľudí, ktorí sa tento rok v lete sledujú.

Mimochodom, tento koktail sa nazýva Best Swipe Best a je Tanqueray Gin otrasený s Cointreau a čerstvým mangovým pyré, oblečený s jahodovou rozprávkovou niťou. Myslel som, že to bude príliš sladké, ale je to skutočne chutné.

Tu sú ďalšie nové prírastky do ponuky koktailu Grain:

– Murphy’s Law – Rye a Rocky Road Liqueur Cocktail s agáve, bobule a kus Rocky Road Choc ako ozdoba.
– Caracas – Biely rum sa premiešal nad figu a karamelové likéry s pomlčkou horkých a karamelizovaných obr.
– Projekt Mellow – Lagavulin 16 -ročná škótska a Johnnie Walker Black s citrónovým maslom, zázvorom a citrónom vyváženým javorovým sirupom a opečeným marshmallow. Tento je môj najobľúbenejší, ale potom je LaGavullin rovnako preferovanou whisky.

Vrátime sa aj na Grain Bar neskôr tento týždeň: Austrálsky distribútor Craft Spirit Distribútor Courage tu organizuje udalosť, ktorá predstavuje 8 najlepších liehovarov v krajine, vyskúša niektoré z ich krásnych duchov a dozvedieť sa oveľa viac o tomto odvetví.

Ak chcete získať oveľa viac informácií a rezervovať si vlastné vstupenky, kliknite sem!

Zistil som, že tento kúsok písania oblohy dnes stúpa. To ma nastavilo (a veľa našich priateľov na Instagrame), aby som premýšľal, kto sa pýta a aký je výsledok.

Pani Romany je dnes na Milsonovej úrovni na severnej strane prístavu. Nachádza to! Milujem filmy Ghostbuster a nový sa naozaj dobre postaví. Ak ste to ešte nevideli, uistite sa, že ste.

Och, a ak sa zaujímate o desivú tvár za autom, je to vstup do výstaviska Luna Park Sydney. Je to očividne tvár starého kráľa Cole modelovaného na podobne znepokojujúcich vchodoch do zábavného parku v Melbourne av štátoch.

Dnes večer sme v Chon Thai v Balmaine na večeru s priateľmi. Jedlo a služby tu zaisťujú vynikajúcu noc. Jedná sa o predjedlá betálneho listov s údeným pstruhom, zázvorom, vápnom, praženým kokosom a karamelizovaným palmovým cukrom. Vynikajúce!

Tento víkend je spln. Znamená to, že prílivy tu v Sydney boli skutočne vysoké. Toto je súčasť chodníka okolo prístavu – stále môžete vidieť jeden z veľkých kameňov, ktoré môžete vstúpiť, aby ste sa dostali do parku ďalej. Nie dnes!

Dúfam, že ste sa tešili z tohto týždňového vydania IG. Držte sa pre našu cestovnú rekapituláciu nižšie!

Nezabudnite sa prihlásiť do nášho týždenného bulletinu, ktorý posielam každý piatok. V ňom ide o zhrnutie týždňových správ plus správy o tom, čo sa s nami deje. Tiež vám dáme exkluzívne oznámenie o akýchkoľvek súťažiach, ktoré prevádzkujeme, alebo bezplatne, ktoré rozdávame.

Kliknite sem a dostanete náš bulletin a tiež našu úplne bezplatnú elektronickú knihu v cestovaní.

Cestovná rekapitulácia tohto týždňa

Každý týždeň sa vraciame v čase v niektorých našich preferovaných cestovných destináciách pomocou nikdy predtým nevídaných fotografií našich ciest. Tu sme sa tento týždeň obzerali späť.

Autá na Kube sú také chladné. Je to fascinujúce dedičstvo, keď boli Amerika a Kuba navzájom priateľské (aj keď tento víkend sa zdá, že USA teraz môžu znova predávať kubánske cigary a rum!). Kubánci si udržali autá, ktoré tu zostali od 50. rokov a predtým, že sú teraz ikonou tejto krásnej krajiny.

Farby a život tu na Kube sú také fotogenické, ako vidíte. Pani Romanka zostavila pohľadnice z kubánskeho radu svojich preferovaných záberov. skontrolovať to.

Uprostred púšte na Route 66 je malé mesto Amboy. Roy’s Motel and Diner tu bol, pretože mestský rozkvet. Moderný štýl budovy v polovici storočia a atómové umenie znamenia sú tak ikonické.

Vidíte naše auto v pozadí? Išli sme veľmi cool Mustang zo San Diega do Las Vegas – vynikajúci výlet, ktorý sme napísali dosť trochu a tiež sme zostavili úplný rozvrh s úplne bezplatným stiahnutím tu.

Hneď za rohom od Roy’s – stále v Amboy – sme našli túto skvelú fotografiu. Veľa trasy 66 je v týchto dňoch nepriechodné, pretože ju vláda už neudržiava. Stále stojí za to sledovať 66Ako však môžete. Je to taká cool cesta.

A nebojte sa, nevedeli sme príliš ďaleko dole túto uzavretú sekciu!

Na našej ceste na juh zo San Francisca do Los Angeles sme sa zastavili na pláži Malibu. Bol som celkom prekvapený, aké to bolo tu normálne – očakával som, že to bude oveľa viac glam. Je to krásna pláž s niekoľkými skvelými americkými kioskmi a značením. Nemôžete získať oveľa viac Kalifornie ako toto!

Ak chcete získať oveľa viac informácií a náš rozvrh pre výlet po diaľnici 1, kliknite sem!

Hneď za Byron Bay, najvýraznejším mestom na austrálskej pevnine, sú prvkami Byronu. Tento nový hotel je absolútne veľkolepý a najlepší na pláži – hoci lagúna bazén je omnoho viac vítaný pre odvíjajúce sa plávanie ako oceán.

Pozrite sa na našu úplnú recenziu prvkov Byronu tu!

Súčasťou prvkov Byronu je Graze – hotelová reštaurácia. Jedlo, ktoré tu vychádza z kuchýň, je vynikajúce a využívajú miestne suroviny. Toto sú raňajky, ktoré sme mali, ale večera bola ešte lepšia.

Sledujte tento priestor pre našu úplnú recenziu Graze, mal by sa objaviť v nasledujúcich niekoľkých týždňoch. Dovtedy si pozrite naše najlepšie návrhy, kde jesť v Byron Bay a okolo neho!

Je ťažké uveriť, že to bol náš vlastný bazén v našej hotelovej izbe v Phukete. Aleenta Phuket je nádherné letovisko najlepšie na pláži, ako vidíte, ale so súkromnými bazénmi v prakticky všetkých izbách je vynikajúci dotyk. Ak hľadáte luxusný pobyt pri pláži v Thajsku, nemôžete toto miesto skutočne poraziť.

Pozrite sa na našu úplnú recenziu a prechádzku videa Aleenta Phuket tu!

Dúfame, že vám to dostane týždeň voľna na skvelý štart. Kam ťa vezme tvoj ďalšia cesta? Kedy ideš? Povedzte nám v komentároch!

Obrázky pána a pani Romance prostredníctvom Instagramu: @Mrandmrsromance.