Coco Chanel kedysi povedal: „Pijem šampanské iba pri dvoch príležitostiach: keď som zamilovaný a keď nie som.“ Páči sa mi tento citát, ale kedy je najlepší čas na pitie šampanského – a ako to robíte?

Keď sme sa prvýkrát stretli, pani Romanka a ja sme mali malú tradíciu, kedykoľvek sme zdieľali fľašu bublinky.

Jeden z nás by udržal kovovú klietku – Muslelet – a druhý by si udržal samotný korok. Až nabudúce sa znova uvidíme, osoba, ktorá nemala svoju zložku, musí kúpiť ďalšiu fľašu.

Keď som žil v Anglicku a jej v Austrálii, mali sme veľa týchto zábavných vecí, ktoré by sme urobili, aby sme oslavovali spolu.

V týchto dňoch sa zdá, že je to vždy moje kolo, takže namiesto toho choďte iba na oslavy alebo naše preferované momenty. Na korku píšeme dátum, keď sme ho vyskočili a udržujeme ho niekde v bezpečí.

Máme zátoky zo všetkých druhov špeciálnych časov: narodeniny, výročia, Silvestrovské večierky, Všeobecný život vyhrá … to je presne vtedy, keď chcete piť krásnu fľašu šampanského.

Lanson – jeden z najstarších existujúcich šampanských domov – existuje už 260 rokov a vie, čo znamená označiť osobitnú príležitosť.

Cena koncertu Tina Arena Giveaway

Táto súťaž je teraz zatvorená. Ďakujem všetkým, ktorí sa zúčastnili – všetky vaše príspevky boli krásne na čítanie. Bolo veľmi ťažké vybrať si víťaza.

Lanson je šampanským partnerom austrálskeho výletu v septembri Tina Arena „177 v Innocencii do porozumenia“ a chcú, aby sa táto cesta stala mimoriadnou špeciálnou príležitosťou pre jedného z našich šťastných čitateľov a priateľa.

Cena

Dvojica VIP Ruby Package A-ReServe (sediaci) vstupenky na národný koncertný výlet Tina Arena v roku 2017 „Innocence to Pochopen“-6. septembra do 6. októbra

Výber miesta najbližšie k víťazovi – Tina hrá všetky štátne hlavné mestá plus Toowoomba Qld, Newcastle/Wollongong NSW, Bendigo/Geelong Vic a Launceston TAS

Každý lístok má hodnotu 500 dolárov / 1 000 dolárov za pár

Predkoncert VIP Drinks Party s Tinou, kde urobí intímne otázky a odpovede s hosťami

Exkluzívny kus tovaru, výletového programu, zberateľské vydanie Lanyard a Trip plagát

Fľaša Lanson Rose Label NV Brut Rosé

Konkurencia – ako vstúpiť

Táto súťaž je teraz uzavretá – blahoželám Leanne!

Všetko, čo musíte urobiť, je:

Prihláste sa na odber nášho bulletinu tu.

Zanechajte komentár k tomuto príspevku s preferovaným dôvodom, prečo si môžete vychutnať pohár lahodného šampanského.

Budeme v kontakte s víťazom v utorok 22. augusta 17 a vyhlásime víťaza všetkým v našom bulletine neskôr v tomto týždni. veľa štastia!

O Lansonovi

Jeden z najstarších existujúcich šampanských domov, dom v Lansone je vysoko uznávaný rodinný majetok a ktorého rodina tvorí šampanské v roku 1760.

Ich hlavní vinári naďalej používajú konvenčné metódy a šampanské, ktoré pochádza z domu Lanson, je – ako by ste očakávali – prevažne vyváženosť Chardonnay a Pinot Noir Grape.

Ich sortiment šampanských je taký rozmanitý, že sa uistili, že pre každú príležitosť je fľaša Lansona.

Lanson Rose Label NV Brut Rosé

V rámci vašej ceny je tento ružový šampanský ideálny spôsob, ako začať večer v nevinnosti Tina Arena na porozumenie Tour. Má jemnú červenajúcu sa a jemnú, čerstvú príchute, ale je zložitá a má dlhotrvajúcu chuť.

Toto – jeden z prvých ružových šampanníc – ide dobre s kozím syrom, lososom alebo dokonca čerstvým bobuľovým dezertom.

Nakupujte: 65,99 dolárov od spoločnosti Dan Murphy’s

Lanson Black Label NV Brut

Farby slamy a amberov ustupujú jemným bublinám v tomto stelesnení šampanského Bruta Lansona, ktorý nie je vintage. Black Label NV je ideálny ako aperitív, zdieľa krásu čerstvých kvetov a vôní medu s bohatými zrelými ovocím a ostrými citrusovými príchuťami.

Nakupujte: 49,99 dolárov od spoločnosti Dan Murphy’s

Lanson Gold Label Vintage 2005

Kniežanské šampanské s odkazom viac ako 100 rokov ročníkov, je to skutočne strih nad mnohými šampanskými. Má robustné, ale citlivé podnebie medu a jemnej korešpondencie. Na nose je veľa zrelé ovocie-figy a marhule-a hodvábny pocit z plného tela ustupuje vynikajúcemu malému bublinám. Slovo používané s týmto šampanským je harmónia.

Veľmi pitie samo o sebe, ale tiež sa dobre spája s bohatými bohatými jedlami, ako sú čerstvé hľuzovky a korenené homáre.

Nakupujte: 72,99 dolárov od spoločnosti Dan Murphy’s

Veľa šťastia pri vstupe do našej konkurencie – teraz nám povedzte, aký je váš preferovaný dôvod, prečo si vychutnať pohár lahodného šampanského?

Toto je hra zručnosti. Budeme posúdiť všetky záznamy o ich kreativite. Pri vyplňovaní systému komentára nezabudnite uviesť svoju e -mailovú adresu, aby ste mohli vstúpiť, a môžem vás kontaktovať. Táto cena sa nemôže vymieňať za hotovosť. Rozdanie je otvorené pre austrálskych obyvateľov vo veku nad 18 rokov. Začína sa vo štvrtok 10. augusta 2017 a zatvorí sa v pondelok 21. augusta 2017. Víťaz bude vybraný v utorok 22. augusta 2017 a potom sa kontaktuje prostredníctvom e -mailu.Ak víťaz neodpovedá do 48 hodín na môj e -mail, vyberie sa ďalší víťaz. Zadaním tejto súťaže účastníci akceptujú, že pošlem e -mailom víťazovi, ktorý ponúka e -mail, a zverejním svoje meno na tomto blogovom príspevku av našom týždennom bulletine.
Táto súťaž je teraz uzavretá – blahoželám Leanne!