, spokojný s druhou polovicou na webe, kde cudzinci hľadajú filipínske nevesty. Tam som to uviedol! Bežne by som videl obočie, keď sa v minulosti podelím o svoj podobný príbeh Ak nie za rohom, môže byť cez oceány.

Na tomto webe som mal svoj profil, pretože rok 2004, ako som spokojný, a hovoril som s niekoľkými – hlavne zo Spojených štátov, jeden z Belgicka, jeden z Kanady, ako aj posledný zápas, ktorý som hovoril S v roku 2011 bol z Dánska. Áno, môžem tvrdiť, že po tom, čo som bol na webe oveľa viac ako 5 rokov, som bol celkom skvelý na burinu nežiaducich, ako aj tých, ktorí nie sú okrem „sumcov“. Môj „veľký Dane“ bol posledný od chvíle, keď sa navzájom viac ako rok porozumeli, sme sa rozhodli urobiť skok viery a oženiť sa. 24. október tohto roku tohto roku to bude naše 4. výročie.

Ďalšie články, ktoré môžete čítať:

Zoznam najlepších ubytovní v Amsterdame v Holandsku

Sprievodca cestovným sprievodcom DIY do Holandska

Haag teleport hotela v Holandsku: Prepojenie mestských cestujúcich

Odopreté Schengenské vízum – typické dôvody odmietnutia víz v schengene [a čo by ste s tým mali urobiť]

Zoznam najlepších ubytovní v Amsterdame v Holandsku

Náš príbeh bol príkladom 1 plus 1 plus 1 rovná 2. Bol som na zoznamovacej stránke, aby som hľadal svoju budúcu druhú polovicu, ako aj on, aby hľadal svoju budúcu manželku. Mal by som však priznať, že ak naše spojenie nefungovalo, bol som pripravený zdvihnúť ruky a štátne rozlúčenie s datovaním. Nie je pravda, že na internete je datovanie jednoduchšie ako originálny svetový scenár. V skutočnosti je to o niečo ťažšie, pretože okrem nebezpečenstiev, trvalo veľa práce, aby sme s niekým v inom časovom pásme interagovali. Trvalo vynikajúcu ponuku modifikácie a jedla skvelú časť našej doby. Aby som skrátil dlhý príbeh, môj na internetovom zápase si rezervoval letenku lietadla z CPH do MNL iba po dvoch týždňoch rozhovoru so všetkými ostatnými, ako som so sebou priniesol dobrého priateľa v prvý deň. Teší ma, že s tým bol v poriadku, rovnako ako odvtedy sme spolu. Neboli to všetky zvony, ako aj píšťalky, nebolo to ani na prvom pohľade, pretože sme obaja mali veľké úmysly, práve sme to zasiahli.

Pochopili sme, že hneď ako sme sa rozhodli oženiť sa, naše životy už nikdy nebude rovnaké. Naše životy nakoniec skončili oveľa zaujímavejším, oveľa náročnejším a oveľa viac napĺňajúcim. Je tu však zvrat! Moja druhá polovica pracuje ako námorník a na Filipínach som mal obchodnú úlohu. Kto sa chystá premiestniť do jednej krajiny? Kto bude viac obetovať? Kto sa chystá zabezpečiť svoju kariéru? Vidíte, manželstvo nie je vtip, rovnako ako skutočne, ako skutočne meniaca život. Ani moja druhá polovica, ani som neposkytol svoju kariéru. Moja druhá polovica sa rozhodla, že pretože nie je vždy dom v Dánsku, ako aj to, že bude plachtiť 2-3 mesiace naraz, najlepším rozhodnutím bolo rozvíjať našu domácnosť na Filipínach a cestovať tak bežne tak, ako aj tak, ako aj cestovanie Naše financie povoľujú Dánsko. Pri spätnom pohľade sa domnievam, že sme urobili najlepšie rozhodnutie.

Štyri roky po našom manželstve, rovnako ako obaja sa stále cítime, akoby sme sa včera oženili. Máme dokonca zasvätený vtip, že budeme natrvalo na svadobnej scéne až do dôchodku zo svojej práce. Môže to byť preháňanie, je to však najlepšia metóda, ako presne vysvetliť, aké fantastické je byť ženatý s tým, že človek je pravdivý, že som čakal 29 rokov. Dnes sa budem podeliť o veci, ktoré som objavil od svojho dánskeho manžela.

Obsah

1. Funguje pripojenie na veľké vzdialenosti.
2. Oceňujte dánsku kuchyňu.
3. Pri jedálenskom stole žiadne mobilné telefóny.
4. Pozrite sa na svet s cestovaním.
5. Zhromaždite spomienky, nie materiálne veci.
6. Nádoba môže mať početné formy.
7. Buďte emocionálne a fyzicky ponúkané svojmu manželovi.
8. Rešpektujte si navzájom súkromie.
9. Oceňujte, čo tam je, rovnako ako sa nezaujíma o to, čo nie je.
10. Šťastie je voľba.
O spisovateľovi, ktorý ste na Pintereste? Pripínajte tieto!

1. Funguje pripojenie na veľké vzdialenosti.

Áno, robí to rovnako ako vzdialenosť, čo udržuje naše pálenie. Vždy sa pozeráme dopredu, aby sme sa navzájom znova videli a využívame čas od seba, aby sme sa obohatili tým, že sledujeme naše súkromné ​​záujmy, vďaka ktorým sa cítime oveľa úplnejšie. Byť od seba navzájom zaostruje naše komunikačné schopnosti, pretože za cieľ efektívne interagovať z diaľky, aby sme zabránili akémukoľvek druhu drobného nedorozumenia. Vzdialenosť nám umožňuje viac si navzájom vážiť. Rovnako sa nerobíme nad Linullnull