Po takom rušnom lete, prečo naplánovať jeden z našich 22 najlepších pádov?

Možno je to vaša prvá cesta s dieťaťom alebo batoľa, vzhľadom na to, že teraz majú nárok na vakcínu Covid-19. (Tip: Pozvite starých rodičov, aby ste mohli spať.) Možno oslavujete prázdny Nester. (Tip: Choďte tancovať na plavbe.) Možno hľadáte jesennú dovolenku, ktorú sa môžu Kids Kids, ktoré sa môžu pripojiť, deti, ktorí sa dajú pridať. (Tip: Zarezervujte si viac športový výlet.) Možno potrebujete romantický útek … alebo jeden s najlepšími priateľmi.

Predstavenie najlepších 22 jesenných dovoleniek na rok 2022.
Naše 22 najlepších jesenných prázdnin Overfikuje jesenné cestovanie oveľa viac ako len zber jabĺk, vyrezávanie tekvice, kukuričné ​​bludisko a seno. Na mnohých miestach od Orlanda po Cape Cod, Rockies na ostrovy San Juan a národné parky, je pád najlepší čas na návštevu kvôli veľkému počasiu, menším davom a výhodným sadzbám.

Tak na čo čakáš? Existuje veľa miest, kde môžete kajak alebo paddleboard, vychutnať si tropické západy slnka alebo lístie na jeseň, preskúmať nové mesto alebo sa vrátiť k obľúbenému. Zarezervujte si nájomný dom v lyžiarskej krajine a strávte víkendovú turistiku a cyklistiku. Choďte kemping, rving, glamping alebo jazdiť na koľajniciach – najlepšie pre rodinný útek z rodiny. Oslávte v tematických parkoch pred Halloweenom alebo po -.

Tu je 22 nápadov na sviatky na jeseň 2022 – zostavené s našimi partnermi na stránkach singtHekids.com – kde vieme, že máte zaručené, že sa budete baviť a zostať v bezpečí.

Americká história žije v múzeách v histórii Living History

Time Travel späť do prvej americkej stálej anglickej kolónie v roku 1607 a domorodých Američanov, ktorí im pomohli prežiť v osade Jamestown, rýchlo vpred do Amerického múzea revolúcie v Yorktown s pohlcujúcimi galériami a revolučnou vojnou táborom a farmou. Vo Virgínii je Colonial Williamsburg najväčšie múzeum histórie v krajine, ktoré zobrazuje život 18. storočia. Zoznámte sa s zotročenou osobou alebo obchodníkom. Ak máte oveľa viac ako 4 roky, pripojte sa k nesmiernemu Juniorovi Ghost Walk. Naučte sa niečo, čo ste nevedeli na koncerte 18. storočia alebo pirátskeho procesu.

Milujeme Indianu, keď sa listy menia. Hneď za Indianapolisom, Conner Prairie, pridružená spoločnosť Smithsonian, pozýva návštevníkov, aby „vstúpili do príbehu“ života v indickom tábore Lenape, Prairietown z roku 1836 a cestu z roku 1863. Ich nové outdoorové biotopy a „Spark! Lab“ boli vyvinuté Smithsonianom, aby inšpirovali praktický objav a učenie, s rôznymi výzvami na tvorbu od vytvorenia hudobnej zvukovej scény až po premýšľanie o spôsoboch čistenia oceánov.

Múzeum farmárov v spolupráci s múzeom umenia Fenimore v Cooperstowne sa NY znovu otvorila, aby usporiadala rodinné aktivity Fall. Farma Upstate New York, ktorú vlastní autor James Fenimore Cooper v roku 1813, je teraz živou farmou dedičstva venovanej kultivácii porozumenia americkej vidieckej kultúry. Do 31. októbra sa mazlí s malými dedičskými zvieratami, navštívte tlač, kováč a ďalšie obchody a cítia tempo poľnohospodárskych komunít minulého storočia.

Belize je najlepšia pre prázdnych hniezd a romantiku

Belize je najlepším cieľom pre rodinu, páry alebo priateľov, ktorí padajú na dovolenku, pretože počasie je ohromujúce a je toho veľa čo robiť. Foto c. Victoria House Reort, Ambergris Caye, Belize
Adventure Jungle Adventure alebo bezstarostná plážová únik? Môžete mať oboje a veľa romantiky v Easy-Peasy Belize. Angličtina sa hovorí všade, doláre sú akceptované a vy môžete letieť nepretržite z mnohých miest vrátane Los Angeles a Seattle (na Alaska Air) a od Denveru a Orlanda (na Frontier Airlines). Strávte týždeň zažívať džungľu, pláž a denné kúpele v tomto mnohostrannom mieste.

Lodge v Chaa Creek, dobrodružné centrum džungle, letovisko a denné kúpele v Western Belize, sa rozprestiera na 400-akrovej prírodnej rezervácii na rieke Macal. Zoberme si masáž na kopci, páry alfresco alebo na mieru na mieru za koktaily pod hviezdami vyrobenými z rôznych infúznych liehovín (možno jahodový ananásový rum alebo gin uhorky?) Vo vašej doškovej streche s dažďovým pralesom a počúvanie opíc Howler.

Vychutnajte si plážový oddych v intímnom letovisku Victoria House Resort a Day Spa na okraji útesu Bellize Barrier. Victoria House má tento rok na jeseň drobný únikový balík. Stratte sa v pokojných zvukoch Karibského mora počas masáže párov podpisu v palape s nízkou vodou v stredisku. Nasledujte to s romantickou katamaránovou plavbou, aby ste zachytili slnko nad Ambergris Caye alebo si stoli pod hviezdami s intímnou večere na sviečky na pláži. Zhravujte sezónne špeciality, ako sú knedle homár, ryby s kešom a grilovaný homár. Nezabudnite ušetriť priestor pre jeden z dekadentných dezertov Victoria House, ako je roztavený čokoládový koláč alebo kozie syrový koláč.

Rozmiestnite všetky vekové kategórie v rovnako romantickom letovisku NAIA a kúpeľoch, ktoré teraz používajú balenie romantiky a svadobnej cesty. NAIA sedí na 200-akrovej, súkromnej plážifronnullnull