, ktorý prežíva svet s vlastnými očami, je zvláštne z tak mnohých dôvodov.

Napriek tomu všetci chápeme boj o to, aby sme sa snažili oznámiť to, čo ste videli, ako aj objavili pri cestovaní betónom, ako aj nezabudnuteľným spôsobom.

Fotografia môže byť samozrejme vynikajúcou metódou na ochranu špeciálnych životných okamihov. Ako presne však môžete získať tie najlepšie portréty ľudí, ktorých uspokojíte, aby ste mohli mať spomienky, ktoré trvajú celý život? Čo môžete urobiť pre to, aby sa vaše portréty odlišovali od ostatných cestovných snímok? Aké metódy môžete použiť …

Hej! Ospravedlňujeme sa prerušiť, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok svojho účastníka!

(Už je členom?

Tento krátky článok je výlučne pre členov nomadického matného plus! NM + je jediným programom nášho člena, ktorý poskytuje návštevníkom, ako ste sami získať prístup k príspevkom Bonus Blog. Členovia tiež získajú úplne bezplatné knihy, sprievodcov, blogovanie kurzy, získať prístup k našim udalostiam, rezanie udalostí, mesačné darčeky, tričká, špeciálne peňažné úspory cestovných zliav, ako aj viac!

Ako člen Nomadic Matt Plus, nielenže dostanete tony výhod, aby vaše cesty menej drahé, ale pomáhate nám, aby sme vyrábali rozsiahly cestovný materiál, ktorý milujete!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete získať prístup k tomuto krátkemu článku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov), ako aj ku všetkým ostatným úžasným výhodám, pripojte sa k Nomadic Matt Plus a začnite sa dnes z vašich ciest oveľa viac dostať!

Uč sa viac

Prihlásiť sa