Adventurous Kate obsahuje pridružené odkazy. Ak prostredníctvom týchto odkazov uskutočníte nákup, zarobím vám províziu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Existuje niekoľko lepších spôsobov, ako sa o sebe dozvedieť, ako cestovať dlhodobo sólo. Keď trávite veľa času sami v novom a inom prostredí, začnete si po prvýkrát všimnúť vtipky o svojej osobnosti – malé veci, vďaka ktorým ste najšťastnejší alebo dráždili peklo z vás.

Samotná cestujúca Ázia ma naučila všetko o mojej mysli a tele reagovať na plánovanie – časy, keď sa najpravdepodobnejšie nudím alebo sa vyčerpáte. Takže keď som sa pozrel na svoj rozvrh pre svoj výlet v Španielsku, zasmial som sa a povedal: „Nebudem mať rád Barcelona.“

Ako som to vedel?

1) Som protichodný. Ak sa ľudia optimisticky optimisticky o určitom meste, najmä o meste, v ktorom neboli, cítim sa viac naklonený, že sa mi to nepáči. Barcelona je konečné mesto, o ktorom ľudia snívajú o návšteve. To ma od začiatku skepticky.

2) Vychádzalo z rušného niekoľkých dní. Ak nemám dostatok času na seba, zbláznim sa. Práve som skončil štyri dni, keď som oslavoval Las Fallas s Busabout vo Valencii, a tak šialená zábava ako v tých dňoch, túžila som po sólovom čase a pracovnom čase.

3) Nemal som veľa času. Obmedzenie času ma zdôrazňuje, čo je jeden z dôvodov, prečo rád cestujem pomaly. Bol som schopný stráviť iba jeden deň v Barcelone predtým, ako som sa musel vrátiť do Anglicka na formálnu udalosť.

4) Už som našiel španielske mestá, ktoré som zbožňoval. Granada a Sevilla ma odviedli preč a vedel som, že pre akékoľvek iné mesto bude ťažké súťažiť.

Takže Barcelona od začiatku trochu naskladala proti nemu. Pretože som vedel, že sa to stane, pokúsil som sa psychizovať. No tak, budeš milovať Sagrada Familia, povedal som si. Je tu veľa úžasnej architektúry. Za to ideš orechy.

A čo sa stalo?

Pršalo.

V Barcelone, meste Sunshine, nalial vedrá po celú dobu, keď som tam bol!

Čo som teda robil v daždivom Barcelone?

Išiel som sa pozrieť na Sagrada Familia, najslávnejšiu architektonickú prácu Gaudi.

Tento kostol je skutočne zaujímavý, najmä vo vnútri, hoci poplatok 13 EUR je smiešne, najmä preto, že veže boli zatvorené.

Potom som chodil po meste. Oblasť okolo Las Ramblas je celkom turistická, ale mám niekoľko slušných obrázkov.

V daždi som fotil plazas.

Potom sa objavil môj kamarát Justin z Las Fallas a my sme išli na thajské jedlo. Moje posledné jedlo v Španielsku bolo Panang Curry tak dobré, takmer som sa rozplakal.

Moje celkové myšlienky o Barcelone: Uvedomujem si, že som videl Barcelonu za dosť zlých okolností. Napriek tomu som sa o to veľmi nestaral. Zdá sa, že mi mesto neponúka nič nové a odlišné od toho, čo som už videl v Španielsku. Bolo to oveľa drahšie ako ostatné španielske mestá, ktoré som navštívil, a nezdalo sa, že by to malo veľa osobnosti.

Predovšetkým som toho veľa počul o povesti Barcelony pri vrecku, že som bol po celý čas paranoidný, v noci mi pripevnil kabelku, vždy som si myslel, že sa niekto chystá prepašovať, keď som to najmenej očakával. A aby som bol úprimný, to pre mňa zničilo Barcelonu. Nikdy som sa necítil nepokojný v Bangkoku alebo New Yorku alebo Madride. Barcelona ma podráždila.

Som si istý, že sa však nebudem vždy cítiť týmto spôsobom. Barcelona tam bude vždy a uvidím, ako veľmi som sa do Španielska zamiloval, som si istý, že sa vrátim, aby som Barcelonovi dal šancu, že si to zaslúži!

Už ste niekedy boli masívne podvrhnutí cieľom?

Získajte e -mailové aktualizácie od spoločnosti Katenever Miss A. Odhláste sa kedykoľvek!

Prvok meno prvé meno
Posledný názov Namelast
Váš e -mail e -mail
Predložiť

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail