Už ste chceli vyrobiť kanál YouTube, boli však príliš vystrašení na začatie procesu?

Máte kanál, nevidel však žiadny druh rastu?

No predpoklad, čo … nie si sám.

V skutočnosti bol Jaye v tej istej situácii nedávno.

V roku 2018 pracovala ako vysokoškolská profesorka, ako aj vedúca susedstva v spolupracujúcich zariadeniach, keď ju kamarát presvedčil, aby založila kanál YouTube. Nemala žiadny koncept, o čom chce, aby bol jej kanál. Len vedela, že chce …

Hej! Prepáč, že som prerušil, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok iba na predplatiteľa!

(Už člen? Prihláste sa sem.)

Tento príspevok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý umožňuje čitateľom, ako ste vy, získa prístup k odmeneniu blogových príspevkov. Členovia tiež získajú knihy bezplatných, sprievodcov, kurzy blogov, získajú prístup k našim udalostiam, opakovania udalostí, mesačné darčeky, tričká, exkluzívne zľavy na úsporu peňazí, ako aj ďalšie!

Ako člen Nomadic Matt Plus, nielenže získate veľa výhod, aby vaše cesty boli lacnejšie, ale pomáhate nám naďalej vytvárať hĺbkový cestovný materiál, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete získať prístup k tomuto príspevku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov), ako aj na všetky ostatné neuveriteľné výhody, pripojte sa k Nomadic Matt Plus a začnite sa dnes z vašich ciest oveľa viac dostať!

Uč sa viac

Prihlásiť sa