Adventurous Kate pozostáva z pridružených odkazov. Ak s týmito odkazmi uskutočníte nákup, urobím kompenzáciu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

“Aké je tajomstvo, Max?” Zdá sa, že na to prichádza. “

„Predpokladám, že musíte objaviť niečo, čo radi robíte, a potom to urobíte po zvyšok svojho života. Pre mňa to bude Rushmore. “

–Rushmore

Často sa pýtam, aký je trik. Takže dnes, k 28. narodeninám (najsexnejšie narodeniny!), By som sa rád podelil o svoje vlastné tajomstvá: veci, ktoré som sa dozvedel o živote, láske a šťastí.

Tu ideme:

1) Politika je mimoriadne nepriaznivým cianím vašej energie. Nechápte ma zle – politika môže byť živá a vzrušujúca, najmä keď sa váš zvoleným kandidátom darí dobre.

Ale ponorenie sa do politiky naznačuje, že sa ponoríte do neustáleho napätia a negativity. Využil som na zožomenie každého sudu správ vo všetkých hlavných voľbách – každej redakcii, každej analýze každej mikrogafy.

Dnes som sa odhlásil, aby som zostal informovaný a nechal som to tak. Už nie som zaskočený v bahne, rovnako ako moja úroveň napätia sa výrazne znížila.

2) Dokonalosť neexistuje. Prestaňte sa to snažiť nájsť. Či už je to práca, miesto na život, očarujúci partner alebo niečo iné, vždy existujú kompromisy. Nie sú roztomilé malé kompromisy. Významné kompromisy, na ktorých vám záleží.

Dokonca aj Chiang Mai roztlieskavačky vedia, že rovnako ako zbožňujú svoje mesto, musia ponúknuť každú zimu s nezdravými oblakami smogu, dymu a prachu.

Život je dlhý akt kompromisu, ako aj keď sa stále snažíte nájsť dokonalosť, nikdy sa nebudete môcť usadiť.

3) Nie je vašou úlohou urobiť všetkých šťastnými. Existuje veľa ľudí, ktorí sa skutočne tešia z toho, že sú nešťastní, hoci nikdy tak neuvádzajú sami. Nič, čo uvádzate alebo robíte, ich nemôže presvedčiť inak. Znížte svoje straty a choďte.

4) Vyberte si tráviť čas s ľuďmi, ktorí vás zdvihnú. Tento sa môže javiť ako netušiaci, ale nemáme všetci kamarátov, ktorí nás vedú zbláznením nespočetným spôsobom? Môže sa zdať oveľa ľahšie držať silnejšie vzťahy s tými, s ktorými zdieľate históriu alebo ktorí boli súčasťou vašej skupiny dlhšie, avšak veľké množstvo týchto vzťahov môže byť emocionálne vyčerpávajúce.

Nehovorím, že ich úplne odrezávajú – len sa uistite, že ste pre väčšinu času stáli väčšinu času s ľuďmi, ktorí vás rozosmejú, smejú sa, ako aj o sebe sa cítite skvele.

5) Mať vysokoškolský titul neznamená, že požadujete prácu v úlohe, ktorá vyžaduje vysokoškolské vzdelanie. Vyrastanie v meste, v ktorom sa kariéra-Career-Success! je zatĺkaný do vašej hlavy už od mladého veku, využil som sa na to, že vzdanie sa povolania za úlohu „ktokoľvek by mohol urobiť“ by bol okrem rozpačikov kolosálnou chybou.

Už nie. Mám kamarátov, ktorí opustili obchodný svet, aby nakoniec boli inštruktormi jogy, osobnými trénermi, inštruktormi potápačských potápačských, fotografov. Milujú svoju prácu, zarábajú skvelé peniaze a nakoniec objavili prácu, ktorá ich plní.

6) Byť skvelým poslucháčom je niečo, čo si vyžaduje čas aj úsilie. Je to vysoká kvalita, ktorú by ste mali mať čas na zdokonaľovanie. Sústreďte sa na počúvanie toho, čo niekto hovorí. Odolajte túžbe skočiť skoro, ako aj prerušiť, alebo pridať prázdne potvrdenie alebo jedno hore s niečím, čo sa vám stalo. Počúvajte, premýšľajte, reagujte.

7) Buďte láskaví – vždy. Keď ste vyčerpaní, ako dobre stresovaní, ako aj snažíte sa dostať s vašimi pochôdzkami, keď niekto technikuje, že robíte niečo, čo vás obťažuje – bojujte proti túžbe byť hrubý, urobiť sarkastický komentár, robiť čokoľvek Vo svojej malej mysli dokazuje, že ste nejako pozoruhodní pre všetkých ostatných okolo vás.

To je silná túžba bojovať, musíte. Láskavosť vyvoláva láskavosť. Láskavosť otvára dvere. Láskavosť z vás robí oveľa lepšieho človeka.

8) Najjednoduchšou metódou, ktorá má byť fascinujúca, je skontrolovať súčasnú fikciu. Existujú fascinujúce knihy o jedle, o náboženstve, o lacnej móde, dokonca aj o bláznivých témach, ako sú mŕtvoly. Vždy budete mať niečo fascinujúce hovoriť – oveľa viac, ako to, čo môžete v televízii dostať.

9) Urobte mier skoro, ako aj často. Život nie je fér. Nebudete robiť zlomok vecí, ktoré chcete dosiahnuť. Nezaslúžení ľudia dosiahnu astronomickú úroveň úspechu; Ich viac zámerné náprotivky sa budú držať. Rovnako ako v mnohých prípadoch s tým nemôžete urobiť nič.

Uskutočnite mier s týmito skutočnosťami a často si ich pripomeňte. Ušetríte si veľké množstvo duševných utrpení.

10) Podnikanie je dnes oveľa jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Či už ste remeselník, spisovateľ, predajca položiek alebo hranullnull