Nie je možné zveličiť vplyv, ktorý Grécko malo na svet, ako ho poznáme dnes. Od základov demokracie až po inšpiráciu pre dnešné olympijské hry, takže početné aspekty moderného života pramenia priamo z tejto historicky životopisnej krajiny.

V dnešnej dobe je Grécko známe aj ako jeden z popredných dovolenkových destinácií v Európe a s mnohými miestami na návštevu v Grécku nie je žiadnym prekvapením, že táto krajina každý rok víta prakticky 30 miliónov návštevníkov!

Úžasné letné počasie, tyrkysová modrá voda mora, bohatá a fascinujúca história a neobmedzené ostrovy sú len niektoré z mnohých dôvodov, prečo je to taká populárna destinácia.

Napriek tomu stále existujú oblasti, ktoré zostávajú prakticky neobjavené, čo vám umožňuje uniknúť davom, a hotel Thalatta Seaside je jedným z tých cenných miest. Je to ideálne miesto pre rodiny alebo páry na odpočinok v čistom luxuse, obklopený pokojom veľkolepého prírodného prostredia.

Ideálne miesto pre grécky útek

Napriek tomu, že je druhým najväčším ostrovom v Grécku a leží len kúsok od slávneho hlavného mesta Atén, Evia je pre turistov relatívne neznáma, čo z neho robí jedno z najlepších miest na návštevu v Grécku.

Súvisí s pevninou dvoma mostmi, ktoré pokrývajú úzky prieliv Euripus, čo naznačuje, že je neuveriteľne ľahké dosiahnuť. Je to tiež preferovaný tajný únik pre obyvateľov pevniny, ktorí sa tešia z veľkolepých pláží, hojných historických miest a rozmanitej kultúry. Je to v severovýchodnom rohu tohto podmanivého ostrova, ktorý nájdete hotel Thatta Seaside, na dlhom úseku odľahlej pláže zloženej zo zmesi kamienkov a piesku.

☞ Pozri tiež: Top 15 najlepších pláží v Grécku

Vďaka vysokému podielu gréckych návštevníkov ste na úplne konvenčnom zážitku v oblasti Evia. Na rozdiel od mnohých populárnych ostrovov v tejto časti sveta neexistuje šialený nočný život, žiadna párty scéna a žiadne neónové svetlá. Namiesto toho objavíte tradičné taverne, ktoré slúžia receptom, ktoré boli odovzdané po generácie, horských krajinách pokrytých v túžobných stromoch a tichých plážach, ktoré si budete prakticky pre seba.

Neďaleko je však veľa – navštívte vodopády Drimonas s osviežujúcim ponorným bazénom, rozhodnite sa pre vzrušujúcu jazdu na koňoch, vyskúšajte trekking cez boulovinenas roklinu alebo si urobte nejakú kajaku v jasných modrých moriach.

☞ Pozri tiež: Veci, ktoré môžete robiť v Zakynthose

Izby a zariadenia v hoteli Thalatta Seaside Hotel

Hotel Thalatta Seaside poskytuje veľmi moderné ubytovanie a výhľad na pláž, ktorá je len kamenným hodením. Všetky izby a apartmány majú moderný dizajn s upokojujúcimi farbami a čistými líniami, s výhľadom na more alebo smerom k dokonale tendentným záhradám.

Najväčšie apartmány majú dokonca svoje vlastné súkromné ​​bazény a paluby pred spredu spolu s plne zariadenými balkónmi. Či už ste v miestnosti alebo v apartmáne, môžete očakávať dostatok priestoru, ktorý sa odštartuje, ako aj elegantné súčasné príslušenstvo a vybavenie, ktoré kričia podceňované luxusné.

Pri čítaní knihy z vonkajšej knižnice si oddýchnite pri pokojnom bazéne alebo choďte dolu do Sun Loungers na jeden deň na pláži pod trávnikovými dáždnikmi.

Ak ste na rodinnej dovolenke, potom existuje aj veľa aktivít, ktoré udržujú deti pobavené, všetky organizované tímom animácie na mieste. Zabezpečia, aby vaše deti mali sviatok na celý život, zatiaľ čo vy potešite pokoj a ticho ohromujúceho prostredia.

Zameranie na wellness

Wellness je veľké zameranie v hoteli Thalatta Seaside, tak prečo nevyužiť príležitosť, aby sa vaše telo, myseľ a dušu počas svojej návštevy v ideálnom harmónii. Zamierte na Medspa, aby ste si niektoré dobre zarobili zhovievavosť s jednou z odvíjajúcich sa ošetrení, ktoré vykonával skúsený personál vrátane masáží, tváre a reflexológie.

Dokonca nájdete kadernícky salón, pretože ak potrebujete strednú prestávku, alebo chcete, aby sa v úteku zachytil nový štýl.

Ak ste fitness fanatik, pripojte sa k vyhradeniu wellness tímu na zasadnutie jednej z početných ponúkaných aktivít. Zamierte na popoludňajší jogging cez krásnu okolitú scenériu, sedl na nejakú horskú bicykel v miestnom teréne alebo sa pripojte k odvíjajúcim sa aerobikom a jogovým reláciám. K dispozícii je tiež dobre zásobená telocvičňa, takže môžete držať krok so svojimi pravidelnými postupmi a dokonca si najať jedného z osobných trénerov na mieste pre túto ďalšiu motiváciu.

☞ Pozri tiež: Počasie v Grécku – Kedy je najlepší čas na návštevu?

Užite si zreteľný zážitok

Ak sa vám podarí odtiahnuť sa prečZ bazéna a na pláži potom je k dispozícii veľa nezabudnuteľných zážitkov, ktoré sa môžu zúčastniť v hoteli Thatta Seaside. K dispozícii je súkromná plachetnica, pripravená vás vziať na romantický výlet okolo okolitých tyrkysových vôd, alebo ak si vyberiete, môžete na palube zorganizovať súkromnú párty. Môžete dokonca prejsť, aby ste preskúmali niektoré z blízkych miestnych ostrovov, ako sú Skopelos a Skiathos, ktoré ležia v Egejskom mori, je to úplne na vás.

Pre fanúšikov vína je tu fantastický zážitok z ochutnávky červeného vína, ktorý vám umožňuje vyskúšať niektoré z najlepších ročníkov, ktoré sa v Grécku najlepšie urobili. Zažite kúzlo pri sledovaní vášho preferovaného filmu Open na obrovskej obrazovke na pláži, so súkromným premietaním pod blikajúcou nočnou oblohou.

Chceli ste niekedy zažiť vysokú životnosť modelu? Alebo možno len máte radi, ako si budete mať ruky na najlepších sviatkoch. Môžete si najať fotografa, ktorý zorganizuje profesionálne natáčanie v malebnom prostredí hotela a získajte omamnú chuť pôvabu a trblietky.

☞ Pozri tiež: 11 vecí, ktoré môžete robiť v Korfu

Jemné jedlo a servis, aby sa zhodovali

Thalatta Seaside Hotel má tri reštaurácie špičkovej triedy, ktoré vyhovujú každej príležitosti, ako aj salóniku baru a možnosť stola v súkromí na balkóne vášho apartmánu alebo na pláži. Vzorec konvenčného gréckeho bufetu v reštaurácii Asado, najesť sa na najčerstvejších morských plodoch, zatiaľ čo sedíte na pláži v Meze alebo sa potešíte v pomaly uvarených jedlách v stredomorstve v novo otvorenej strešnej reštaurácii Baxe.

Thatta je známa vynikajúcou službou, ktorú hostia dostávajú počas celého pobytu. Od 24 -hodinového recepčného a izbového servisu po pohodlné zariadenie na stráženie detí sa o vás od začiatku do konca neuveriteľných zamestnancov staráte. Toto je jedno z najlepších miest pre luxusný výlet v celom Grécku, niet divu, že miestni obyvatelia poznajú ako jedno z ich najlepších tajomstiev.

Páči sa mi tento článok? Pripnúť!

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kozy na cestách je spolupracovníkom Amazonu a tiež pridruženou spoločnosťou pre niektorých ďalších maloobchodníkov. To znamená, že zarobíme provízie, ak kliknete na odkazy na našom blogu a kúpite sa od týchto maloobchodníkov.